2733
2734

دهیدراته ک باید براش آبرسان پوست چرب بخری برا رفع چربی هم از شوینده و تونر تی تری استفاده کن مثل شوینده و تونر دکتر فارماسی یا بادی شاپ 

من رویایی دارم ،رویای یک رقص بی وقفه از شادی ......🕊️♻️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرق تونر و شوینده چیه؟

تونر بعد از شوینده phپوست و تنظیم می‌کنه و روزنه رو می‌بنده و چربی و کنترل می‌کنه 

شوینده آلودگی های پوست و چربی و سبوم رو پاک می‌کنه ک بعدش شما بابک پنبه ب پوینت تونر میزنی ک مکمل شویندس 

نگا کن کلی بهت بگم 

صد آفتاب ک باید فاقد چربی و بی رنگ باشه 

بعد ژل شستشو یا فوم شست و شو (پاک کننده سبوم و آلودگی ک روزی دو بار بیشتر نشه)

بعد تونر (ک مکمل فوم یا ژل شست و شو هست ک بعد از هر بار شستن و شو میزنی پی اچ پوست و تنظیم می‌کنه )

آبرسان ک اگ میخوای پوست خوبی داشته باشی حتما بزن چون اگ نزنی پوست د هیدراته میشه و چربی بیشتری تولید می‌کنه و جوش میزنی بیشتر بعد تونر هم آبرسان بزن 

بعد یک لایه بردار ملایم من خودم از اداپالن استفاده میکنم هفته ای دوبار بزن بعدش هم تو آفتاب نرو و حتما ضد آفتاب بزن 

آرایش هم نکن روغن و چیزای چرب هم نزن 

البته جوش و باید دلیل اصلیش و بفهمی مثلا هو مونی نباشه یا گوارشی و کبدی نباشه ک اینارو باید با دکتر پوست حرف بزنی

2738
آبرسان کامان دارم. مارک تونر و شوینده رو هم بهم بگید؟

ابرسان کامان و نزن شرکتش اغلبی از آب در اومد و پوست و کدر می‌کنه 

نگا کن محصولات دکتر فارماسی خوبه بادی شاپ خوبه نیتروژنا خوبه گارنیه و بایودرما 

به نظرم دکتر فارماسی ک تی تری هست مناسبت باشه