2737
2734
عنوان

فیلم باز های عزیز تشریف بیارید

140 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها وقتتون بخیر

لطفا چند تا فیلم سینمایی خارجی که ارزش دیدن داشته باشن معرفی کنین

خیلی خیلی مهمه که میخوام با خانواده ببینم و کلا مجاز باشه😂

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الیته سانسورشو بگیر

Alita battle angle?

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
الیته سانسورشو بگیر

الیت ؟؟؟ این سریال و نمره ی خیلی پایینی هم داره چندتا دانش آموزش همش سک* میکنن بعد یکی کشته میشه کل فصل هاش موضوعش همین اصلا قوی بودن فیلمنامه اش منو کشته

2738
میان ستاره ای رو ببین این کاملا مجازه ارزش دیدن هم داره

راستش تخیلی دوس ندارم

ببین یچیزی مثل جزیره شاتر، دست نیافتنی ها، کروئلا، حتی این از گور برگشته که یکی از دوستان معرفی کردن هم بنظرم خوب بود دارم دانلودش میکنم. این مدلی میخوام اگه چیزی توی ذهنتون هست

منم دوست ندارم ، ولی وقتی دیدم نظرم عوض شد 

پس level 16 رو ببینم حتما؟