2733
2739
عنوان

دختری که باهاش بهم خیانت کرد هم اسم منه🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 25 پست

درجریان تاپیکات هستم

یعنی نامزدت بااون خانم متاهل نبوده؟

الان ازکجامطمئنی ک بااین دخترس؟

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درجریان تاپیکات هستم یعنی نامزدت بااون خانم متاهل نبوده؟ الان ازکجامطمئنی ک بااین دخترس؟

با خانوم متاهله هست

با این دختره هم هست

قضیه ش طولانیه ولی از دهنش خودش داستان عاشقیش با ابن دخترو شنیدم داشت برای یکی دیگه تعریف میکرد😞

بزرگترین درد بعضی از ما دخترا اینع ک ساده ایم با چند کلمه حرفه مفت و مثلا احساسی خودمونو می‌بازیم و ...

راحت نبود

من وقتی عاشقش شدم ۱۵ سالم بود الان ۲۵ سالمه

کل زندگیم با عشقش گذشت

2731
با خانوم متاهله هست با این دختره هم هست قضیه ش طولانیه ولی از دهنش خودش داستان عاشقیش با ابن دخترو ...

سخته درد داره اما میگذره

ولی تابگذره انگارجون ادمومیگیره

ولی وقتی بگذره و موفق بشی ب حال الانت میخندی

مادخترا قوی تراونی هستیم ک نشون میده

به خودت تکیه کنو بلندشو و موفق شو ک حسزت ازدست دادنتوبخوره

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....
دیگه تحمل ندارم میخوام دردی که کشیدم اون بکشه

خـواهدکشیدنگران نباش.چ توبخوای چ نخوای. من همیشه میگفتم خدا حقمو ازش نمیگیره.اماب بهترین شکل ممکن گرفت. بخاطرعشقش هرکاری کردم اما همیشه خیانت میکرد.حتی بچه هم سرعقلش نیاورد.همیشه ب خدا میگفتم کاری کن بفهمه خیانت چ حس بدیه. تااینکه ب شیشه اعتیاد پیدا کرد ن خواب داشت ن غذا ن ارامش. درو روم قفل میکردگوشیموشکوند نمیذاشت جایی برم همش میگفت داری خیانت میکنی.همش بشکل زجرآوری توهم خیانت منو داشت.زندگیمون تلخ شد واخرش جداشدیم اما حال کردم ک خودش،خودشوب گندکشید.من هیچ عذاب وجدان وپشیمونی ندارم چون بیشتراز توانم ولیاقتش براش مایه گذاشتم

خـواهدکشیدنگران نباش.چ توبخوای چ نخوای. من همیشه میگفتم خدا حقمو ازش نمیگیره.اماب بهترین شکل ممکن گر ...

منم خیلی خیلی بیشتر از توانم و لیاقتش برای عشقش جنگیدم و سعی کردم رابطمونو درست کنم اما تهش....

2740
مرسی از حرفای خوبت⁦♥️⁩

شعاردادن الکیه ک بیخیال باش

ادم مگ‌میتونه اون همه خاطره رو ب زودی کناربزاره

گلم اگ‌میتونی ازمشاورکمک بگبر