2726

همیشه میگفت تو برام خیلی خاصی میگفت خاصترین ادم زندگیشم که این همه سال عاشق هم بودیم

میگفت اسمت برام تکه حتی فامیلی به اسم تو نداریم و تو تکی 

ولی دختری که باهاش بهم خیانت کرد هم اسم منه و فامیلشونه😞

اهل نفرین نیستم

اما تنها ارزوم اینه دختره دلشو بشکنه و تنهاترین ادم دنیا بشه

حس داغونی که الان تجربه میکنم و تجربه کنه

خودش میگفت هیچکس اندازه من عاشقش نیست

میگفت میدونم تا همیشه مال منی

میخوام با حال بدش با دل شکستش بهم زنگ بزنه و ببینه گوشیم خاموشه😊زجه بزنه که دوباره عشقی که از من دیده بودو ببینه اما من دیگه فراموشش کرده باشم

التماسشو ببینم به جای همه بیمحلی هایی که ازش دیدم

این تنها ارزومه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس میده کارماشو

تا جایی که ذهن یاری میکنه کاربری پنجممه 🤪                   تو همان یک نفری که برایم همه ای...❤        m♡y            مامان آینده 😍✨                                                        همه چی درست میشه 😻 انقدر قشنگ میچینه برات خدا که باورت نمیشه 😍توکل کن به خدا رفیق 🙂تهش قشنگه ناامید نشو ✌🏻🦋
2728

چقدر دردناک..

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

خیانت خیلی دل آدمو میشکونه عزیزمم ناراحت نباش لیاقتت رک نداشته🥲

من ژلوفن کیم؟! 💊  نبود؟🤔  استامینوفن چی؟!😐   گل گاوزبون؟!☕  از این قرص جوشانا چی😐                                   خدایا دمت گرم....به ما رسید همه رو شفا دادی😏🤣         

خیلی سخته

ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
2706