2737
2739

بعد13سال زندگی، وکارهای مختلف ازاد، یه مدت تواسنپ اقام کارمیکرد بعددوستش کارگاه رنجاری زدرفت اونجا کارش خیلی خوب بود و میشه گف توهرکاری استاده، الان یک ساله اونجاکارمیکنه امشب امده میگه دوستم میخواد وسایلشو بفروشه😔،  نمیفهمم اینکه میگن لز توحرکت لزما برکت دقیقا کجای زندگی ماصدق میکنه، نه بیمه ای  تواین اوضاع بچه سومم باردارشدم😭😭😭، اصلانمیفهمم چطوری خودمو اروم کنم و بقبولونم که حکمته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدیروز اونقد ناراحت بودم برا مساله ای یعنی چندروزه درگیرم  امروز دیگه اوج ناراحتی بودم ازته دلم همش خدارو صدازدم گفتم خدایا یه دری باز کن دلم واشه و امروز عصر به طرز معجزه اسایی یه در خیلی خوب برام باز کرد فقط ناامید نشو همین باقلب شکسته خداروصدابژن قطعا جوابتو میده بهترازچیزی که میخای بهت میده😍

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
2728
ازدیروز اونقد ناراحت بودم برا مساله ای یعنی چندروزه درگیرم  امروز دیگه اوج ناراحتی بودم ازته دل ...

نمیدونم جلوهمه گفتم حدااقل  کاردرستی پیداکرد اینم این جورشد نمیدونم خدا کی حرفامو میشنوه😔، 

2738