2737
2734
عنوان

دندان درد در بارداری

284 بازدید | 12 پست

سلام 

من تازه چند روز هست که متوجه شدم باردارم 

به خاطر سقط قبلی هم با همسرم تصمیم گرفتیم تا ۵ ماه به کسی نگیم موضوع رو 

امشب دندون درد بدی دارم همه ام میگن چرا نمیری دندون پزشکی 

کسی تجربه داره ؟ باید تا سه ماه تحمل کنم یا میتونم به دکتر بگم و دندونم رو درست کنه(متاسفانه دندانپژشک از اقوام نزدیک هست)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول تبریک .دوم با اب نمک از این شویندا یکم بشور رعایت بشه چون فک نکنم دکتر بتونه کاری کنه

ممنون ،انجام دادم ، بد شرایطی شد نمیدونم چطور دوماه بگذرونم و کسی هم متوجه نشه باردارم 

قبل از اقدام یه دوره تمام دندون هامو درست کردم ولی آخرش از چیزی که میترسیدم سرم اومد

2731
چرا ولی یعنی باید دو ماه این کار رو انجام بدم ، ؟ میخوام بدونم برای جنین خطرناکه ؟

یعنی دردش اینقدر زیاده؟یهو اینجوری شد؟

کاش قبل بارداری درست میکردی

دکتر طب سنتی من گفت عرق نعنا رو بجوشون.ولرم که شد سه بار باهاش دهانشویه کن درد دندون میفته

خودم امتحان نکردم البته

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
ممنون ،انجام دادم ، بد شرایطی شد نمیدونم چطور دوماه بگذرونم و کسی هم متوجه نشه باردارم  قبل از ...

من سه ماه با دندون درد زندگی کردم البته باردار نبودم.. باورکن باهمین اب نمک این چیزا ارومش کردم عادت کرده بودم بدردش .ازدکتر دندون پزشک بپرس شاید کمکت کنه

یعنی دردش اینقدر زیاده؟یهو اینجوری شد؟ کاش قبل بارداری درست میکردی دکتر طب سنتی من گفت عرق نعنا رو ...

از عصر تا الان نمیتونم تکون بخورم ، یه هفته ای هست یک کم اذیت میکنه ولی منتظر بودم ببینم اگه باردارنیستم برم دکتر 

یعنی رفتم همه رو درست کردم دو ماه  پیش 

2738
من سه ماه با دندون درد زندگی کردم البته باردار نبودم.. باورکن باهمین اب نمک این چیزا ارومش کردم عادت ...

احتمالا منم چاره ای جز این کار ندارم ، متاسفانه نمی خواستم کسی از شرایطم باخبر بشه 

ممنون از راهنماییت 

تازه منم مثل خودت چندتا درست کرده بودم. که دردای بدی داشت.. وگرنه الان جیغم در اومده بود

بدی اش اینه که هنوز یه ماهه نشده بارداری ام ،

چند سری مشکل واسم پیش اومده خدا این نه ماه رو بخیر بگذرونه 

بدی اش اینه که هنوز یه ماهه نشده بارداری ام ، چند سری مشکل واسم پیش اومده خدا این نه ماه رو بخیر بگ ...

عزیزم حق میدم..اگرپرسیدن بگو دکتر گفته یه مدت دارو مصرف کنم تا عفونتش رفع بشه.. بعد تامیتونی نزارکسی بفهمه دندون دردت خوب نشده..که سوال نپرسن