2737
2734

هر کس در مورد خودش ، احساس واقعی نسبت ب خودش و توانایی هاشو بنویسه. 

در مورد خودت لز دروس چه حسی داری ...مثلاا اگر خودت ، رو ب عنوان یه دوست در نظر بگیری ک بخوای این دوست زو ب کسی معرفی کنی چی میگی در مورد خودت ...😁😂کیا پایه آن؟ الان بنویسید تو تاپیک .

خودم الان مینویسم. بخونیم ببینیم واقعا خودمون ، خودمون رو قبول داریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی دختر اروم ولی بعضی وقتا عصبی،زودرنج،لوس البته واس همسرم😁،کم توقع.فوق العاده دل رحم 

یه‌شبایی تو زندگی آدمیزاد هست که بعد از ساعت‌ها فکر و خیال و به خودش میاد و می‌بینه روحش از اعماق وجود داره گریه می‌کنه ولی از چشماش هیچ اشکی نمیاد . !
2738

من یه دختر چشم ابرو مشکی جذابم با پوست سبزه ک قبلنا دوسش نداشتم ولی الان واقعا حس میکنم خیلی بهم میاد .یه سبزه دوست داشتنی .

من یه فیس خیلی گیرا دارم .یه دختر ریزه میزه خوشتیپ ک موهاش همیشه افشونه .و تو خونه همه ازش شاکی ان موهاتو ببند میریزه 😂

من بنظرم از این دختراییم ک خیلی جذاب حرف میزنن و طرف مقابل خوشش میاد از مدل حرف زدنش .وقتی خود واقعی ایم هستم بدون نگرانی، واقعا احساس میکنم  آدم ها جذب حرف زدنم میشن .

من یه دیوانه ام ک بی پروا هر کاری میکنه .مشورت و منطق هالیش  نیست .کاری ک خودش میخواد انجام میده. 

من یه آدم سیریشم اگر گیر بدم دگ تا تهش رفتم .هیچکی نمیتونه منو عقب بکشه .عاشق این دیوونگی امم .

من همون دختر قوی هستم ک عاشق پزشکی بود همه میگفتن ول کن برو ..ولی تا تهش موند تا قبول شد .

من همون دختر قوی هستم ک خودم حال خودمو سعی میکنم خوب گنم‌.

من همونیم ک خیلی تجملاتیم.عاشق لوکس بودن و لوکس خرج کردن .

من اگ  کل  دارایی ام ۲ میلیون باشه ار همون ۲ میلیون ب خودم حال میدم. هر کاری واسه دلم میکنم. 

شاید یه چیز گرون لز نطر خیلیا رو من برا خودم بگیرم .و حالشو ببرم .بعد همه بگن تو دیوونه ای بابا .فلان جا ارزون ترشو داشت .ولی‌من فکر میگنم آنقدری پول دار میشم ک مثل ریگ خرج میکنم نگران هیچی نیستم‌

😂😂😂

تونستی در مورد خودت خوب بنویسی؟؟؟

ی دوست خیلی مهربون که همه جوره میشه روش حساب کرد

آفرین. لذت بردم...بیشتر از خودت بگو 

منم یادم رفت اینو در مورد خودم بنویسم. یه دختر بشدت صادق ک همه جوره میشه روش حساب کرد .

بابد یادبگیریم از خودمون واقعا تعریف کنیم از چیزی ک الا هسنم تعریف کنیم .تعریف واقعی ک واقعا حس میکنیم 

آفرین. لذت بردم...بیشتر از خودت بگو  منم یادم رفت اینو در مورد خودم بنویسم. یه دختر بشدت صا ...

درسته اعتماد به نفس

خدا همیشه هست:) حد نگه دار باهمه لیاقت و دوست و دشمن به همینه:) تو قوی ترین نسخه خوودتی؛)
یه دختر خوشگل و ریزه میزه کمی خنگ و بد اخلاق زود عصبی میشه و تنوع طلب 

به به ..باید یادبگیریم ویژگی های  خوبمون  رو خیلی زیاد ب خودمون بگیم .

باید توجه کنیم ب خودمون .

بیشتر از خودت تعریف کن 

منم خوشگل و ریزه میزه خوشبختم 😂✌

2706