2733
2739
عنوان

مادرشوهر

111 بازدید | 14 پست

بچه ها دختر من ۱۱ماهشه

خیلی با مادرشوهرم جوره

میگم نکنه اونو بیشتر از من دوست داشته باشه😬

اخه وقتی میریم خونشون همش دنبال اونه

اگه من برم بیرون بیقراری م رو نمیکنه

😂😂😂😂😂دیوونه

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی میخوای همیشه بچسبه به تو و فقط تو رو ببینه ؟ دخترت داره سیر تکاملی نرمالش رو طی میکنه و با ادمها ارتباط برقرار میکنه محبت میکنه بهشون و محبت طلب میکنه ازشون ، این فکرها رو بریز دور ، درسته کوچولوه ولی انسانه عروسک نیست که فقط مال تو باشه پیش تو باشه ، اون داره کیف میکنه با دیدن مادربزرگ و بقیه ، هوشمنده 

عجب 
2740
یعنی میخوای همیشه بچسبه به تو و فقط تو رو ببینه ؟ دخترت داره سیر تکاملی نرمالش رو طی میکنه و با ادمه ...

نه

نچسبه بهم

میخام بدونم طبیعیه همش دنبال اونه

یا اون رو بیشتر دوست داره😬😬

نمیخام عین کنه بم بچسبه فقط منو بیشتر دوست داشته باشه کافیه

اونو ک مطمعن باش تو بیشتر دوس داره 

هیییچی جای مادررو برای بچه نمیگیره

بچه منم قبلا مثل بچه تو بود الان منو به هرچیزی ترجیح میده حتی به باباش

اسی من ازخدامِ بچم بده سمتشون بااینک خیلی بامحبتن باشون نمیجوشه ناراحتم

چه ناراحتی

خوبه ک

حالا مادرشوهر منم خیلی بامحبته

فک میکنم بخاطر همین دوسش داره دخترم

ولی خب میخام منو بیشتر دوست داشته باشه نسبت به بقیه

چه ناراحتی خوبه ک حالا مادرشوهر منم خیلی بامحبته فک میکنم بخاطر همین دوسش داره دخترم ولی خب میخا ...

مطمئنا حساب خودت ک مادرشی ازبقیه براش جداس و دوست داره اما اونام چون محبت میکنه سمتشون میره

بچه من مادربزرگش اینارو کم میبینه

همسرجانم چون تُ دارم همہ دارم،دِگَرم هیچ نباید...