2328

اولش فکر کردم نمیشه ولی بعدش فهمیدم چند نفر دیگه توی شهرمون انجام دادن و زعفرون برداشت کردن😍 من خیلی به کشاورزس علاقه دارم الانم یه باغچه کوچولو مرزه و جعفری و پیازچه و ریحون و... دارم ولی فکر نکنم اصلا به صرفه باشه. 

میشه بگید چجوری میشه کاشت؟

با تراکتور باید بکاری 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

یا خرداد باید بکاری یا مهر پیازش هس 

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
2346
2347

نمیدونم چطوری باید بکاری ولی ما تو حیاطمون خیلی داریم یکی دوهفته از پاییز رد بشه میریم کشت میکنیم 

خیلی خوبههه زعفرون ما فقط از زعفرون خودمون استفاده می‌کنیم و عطر و بو ورنگ خیلییییی خوبی دارهههه اما پاک کردنش و خشک کردنش وقت میبره تازه کلی هم زنبود جمع میشه دورو برت اینش بده فقط😑😣

❤️شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی ولی حالا که دعوت شده ای تا میتوانی زیبا برقص❤️
آبیاریش چجوریه؟ هر روز باید آب بدی؟

نه کلا دو بار بیشتر نمیخاد بعد کاشت