2737
2739
عنوان

شده کسی مرز مرگ و زندگی باشه و...

1271 بازدید | 49 پست

اما خدا معجزه کرده باشه و زندگیش ادامه دار باشه؟

چیزی از اون دنیا دیده ک به شما بگه؟

میخوام بدونم اون ور چه شکلیه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

کتاب. سه دقیقه در قیامت آن سوی مرگ رو بخون

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خیلی دوس دارم بمیرم و زنده بشم

:)

من یه داستان شنیدم نمیدونم واقعیه با ن

میگفت یارو تصادف میکنه میره کما 

وقتی بهوش میاد میگه اون دنیا بهتره دوباره خودکشی میکنه میمیره

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
اره عزیزم  من تصادف کردم هفت روز کما بودم ضربه مغزی شدم خدا بهم رحم کرد فقط معجزه شد برام چی ...

از اون ور هیچی یادت نیست؟

یا فقط خواب بودی؟

میخوام بدونم اگه خودکشی کنم اونور آرامش دارم؟‌

تعریف کنم?

اوهوم 

:) من یه داستان شنیدم نمیدونم واقعیه با ن میگفت یارو تصادف میکنه میره کما  وقتی بهوش م ...

قطعا اون دنیا بهتره....ولی این ماجرا انگار دروغه آخه مسی که می‌ره اون دنیا می‌دونه خودکشی.  سیاهی چرا باید بکنه....

یکی بود مرده بود بعد اون دنیا بهش میگن میخوای برگردی؟میگه نه اینجا خیلی خوبه  ولی آینده بچه هاشو بدون اون نشون میده میگه آره می‌خوام برگردم

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱
من نزدیک بود بمیرم ولی خدا معجزه کرد

همین ؟...

چیزی از اون ور دیدی؟

2706