2733
2739
عنوان

کمک

167 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

من دانشجو خیتم برای یک مدت اومدم خارج از کشور و بعد دو سه ماه دیگه برمیگردم ایران، برای اینکه خرج سفرم دراد میخوام یک سری لوازم ارایشی بهداشتی بخرم بیارم بفروشم، میخواستم بدونم بهتره کجا بفروشم و چه جوری بفروشم، اینستاگرام پیج ندارم و تا بخوام بیاد بالا خیلی طول میکشه میخوام سریع بفروشم، به مظرتون تو دیوار یا باسلام میتونم؟ و اینکه اینجا امکانش هست بفروشم؟ شما از من به طور مثال میخرید؟ محصولاتی هم که میخوام بیارم محصولات اردینری و کلینیک اگه چیز دیگه ای فکر مسکنید مناسب میتونه باشه که سبک هم باشه لطفا پیشنهاد بدید.

ممنون 

چیزای فانتزی و جذاب.. چیزای ک ایران کسی ندیده یا کم 

یا مثلا چیزای برقی 

پیج روبیکام خوبه فالور. میتونی بخری 

راستی میتونی ببری ب مغازه هام بفروشی 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب دوست و فامیل اشنا میتونی بفروشی 

قبل از رفتنت میتونستی با ی مغازه باکلاس و بزرگ و معروف صحبت کنی بگی مثلا ی سری وسایل میاری یا سفارش ازش میگرفتی میخریدی میاوردی بهش میفروختی(میتونی اگه ایران کسی داری بگی بره برات سفازش بگیره) 

ولی من بودم جای لوازم ارایش قرصای مسکن و ویتامین میاوردم 

مشتری واسش بیشتره

2731
ب دوست و فامیل اشنا میتونی بفروشی  قبل از رفتنت میتونستی با ی مغازه باکلاس و بزرگ و معروف صحبت ...

ممنون، ویتامین مثلا چه چیزهایی خریدار داره؟ رنج قیمت ویتامین های اینجا بالاست ولی

2740
اره عزیزم بفرمایید

شما نوشتید اروپا هستید خاستم بپرسم اونجا یک دستگاه کنسول بازی ps4 چند درمياد به پول ایران

🌈🌈🌈🌈🌈برای رسیدن به حاجتم یک یارقیه بگو 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
2706