2733
2734

اصلا شاید حرف هایی که میزنم کاملا بی منطق و کلیشه ای باشه هیچ موقع این حس رو نداشتم همیشه از اینکه فعال باشم و دستم توی جیب خودم باشه لذت می بردم تا اینکه این چند ماه با یکسری از دوستای قدیمی رفت و آمد کردم و از ته دل به حالشون غبطه خوردم

اکثرا تا دیپلم گرفتن ازدواج‌ کردن یا نهایت سرشون رو با رشته های آسون گرم کردن احساس میکنم فکر و ذهنشون کاملا اسودست و خیلی سختی ها رو تجربه نکردن ولی من بهترین سال های عمرم رو با استرس درس نابود کردم دقیقا ۱۳ سال بعد از دیپلم درس خوندم و به معنای واقعی جون کندم ، از اونور که مثلا درس تموم شد و افتادم توی بازار کار به مراتب شرایطم سخت تر شد از سر و کله زدن با دانشجو تا کارهای پروژه ای و بند اومدن نفس و تموم شدن توانم زیر فشار و استرس 

برام نگید که کار خونه سخته که خودمم همون اندازه ی یک زن خونه دار کار انجام میدم توی خونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم به این فکر کن که اگه خانمهایی مثل شما نبودن سطح شعور و فرهنگ جامعه چقدر پایین میومد.مطمئن باش خانمهای خانه دار مثل من به حضور شما در جامعه افتخار میکنن

برای همتون ارزوی خوشبختی میکنم  
2706