2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارک باشه عزیزم

این خیلی شیکه

خدایا ن بهم اخلاق دادی😒ن جذابیت دادی😒تو ایرانم ب دنیا اومدم😒خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😂😐نمیگی بسه باران🤭😂انقد تیکه ننداز،هرکی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی 🥺اونوقت کافیه یک نفر  یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی🤕خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی فداتشم 🤭
2731

این دسته گل خودمه از روی عکس الان گرفتم خیلی دوسش داشتم 

من چن تا گل فروشی رفتم بعد بهشون گفتم مدل گل ماشین عروس و دست گل برام بفرستید به شماره هاشون تو واتساپ پیام دادم اخر اینو انتخاب کردم

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼
2740

دسته گل های رنگی خیلی قشنگن اما من عروس97بودم اونموقع خیلی این مدل دسته گلا مد بود... بنظرم اگه طبیعی دوست داری رز سغید خیلی شیکه... اگرم میخای مصنوعی باشه یه گل سفید قشنگ انتخاب کن... خواهرم عروس1400بود دسته گلش نرگس بود خیلی قشنگ بود

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2706