2737
2734
عنوان

خاهرم با پول نزول بدبخت شد

8280 بازدید | 41 پست

یکسالو نیم پیش شوهرش خونه خرید ۳۰۰ ملیون کم داشت که گفت سه تا چک صدملیونی از کسی گرفتم پاس کنم

چندروزهبدبخت شدیم زندگی نمیکنیم فقط نفس میکشیم فهمیدیم پول نزول کرده بوده و الان باید یک میلیارد و پونصد ملیون بعلاوه ماشین پرایدش رو بده به نزول خورا

خاهرموند و سه تا بچه😭😭😭

قوز کن.این دنیا ارزش ندارد،۸ لیوان آب هم نخوردی،نخوردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ده هزاران هزار سال مستاجری خیلی بهتره تا اینکه با پول نزول و حرام خونه بخری😔😔

نمیشه برن گزارش بدن که اینا نزول می کنن؟

چشمام خیلی وقتی گریه نمی کنند ،شاید خودشون هم می دونند بار دیگه بخوان زاری کنند بجا اشک ازشون خون میچکه.نظر مخالف ریپلای نکنه با تشکر
جنگ با خدا این ک تکلیفش معلومه اصلا نباید بری سمتش

چندسال بچه دار نشدن رفتن دنبال دوا درمون که زد ناخواسته سه تا بچه اومد حالا نه میتونه طلاق بگیره نه کاری

2740

پول نزول عزیزم همینه همینه که خدا میگه پول نزول زندگی رو ویران میکنه هم در دنیا هم در اخرت 

حالا کاریه که شده دعا میکنم خدا کمکش کنه تا بدهی رو بده و برگرده به روال عادی زندگیش 

خب عزیزم باید به وقتش میداد من خودم ازافرادیم که میگم اتفاقا پول نزول اصلا بد نیس فقط بستگی داره برای چی بگیری و چطور پیش بدی ، شوهر خودم هر وقت گیر می‌کنه میگیره به ماهه هم پس میده هزار بارم میگه خدا بهش بیشتر بده به هر حال پولشو طرف میده استفادشو میکنم برمیگردوندم هم اون سود می‌کنه هم من 

پول نزول عزیزم همینه همینه که خدا میگه پول نزول زندگی رو ویران میکنه هم در دنیا هم در اخرت  حا ...

دیگه صفرصفر شدن

مجبوره بره تو طویله مادرشوهرش زندگی کنه

چه ابهتی واسه خودشون داشتن 

هر کی نزول گرفته بیچاره شده پولش اصلا برکت نداره  ولی نزول خورا خیلی وضعشون خوبه  نمیدونم ...

اونا بخاطر اینکه پول روی پول میزارن عزیزم ی روز دیر کرد کلی سود میکشن روی اصل پول البته که قرار نیست فقط توی این دنیا بود صبر خدام زیاده ی جایی همه ادما تاوان اعمال بدشون رو میدن

هر کی نزول گرفته بیچاره شده پولش اصلا برکت نداره  ولی نزول خورا خیلی وضعشون خوبه  نمیدونم ...

خداروشکر تو اطرافیانم ندیدم کسی نزول بگیره اینم یه هفتس شنیدیم شبو روز نداریم

خاهرم در حد سکته رفته

طلبکارا تو بیرون خاهرمو تعقیب میکنن به گوشیش زنگ میزنن

حالا یکی از نزولخورا قراره خودش خونه رو بردار

2706