2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بله دیدم عمل کردن یه قسمت از روده رو برداشتن 

الان چند ساله خوب هستن 

خالمم سرطان داشت باهش میرفتم بیمارستان یه خانومی اومده بود شیمی درمانی سرطان روده داشت مرحله اخرش بود دکتر گفت خوب خوب شدی دیگه نیازی نیس به مراحل شیمی درمانی 6 ماه دیگه بیا به چکاب کامل 

2731

بستگی به نوع پیشرفتش داره که تا کجا رسیده باشه اگه تازه متوجه شده باشن فکر کنم با شیمی درمانی و تحت نظر دارو خوب میشن 

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱
بستگی به نوع پیشرفتش داره که تا کجا رسیده باشه اگه تازه متوجه شده باشن فکر کنم با شیمی درمانی و تحت ...

گرید2هست.  متاستاز نداده. بدبخت شدم😭چرااینجوری شده.  یعنی خوب میشه

گرید2هست.  متاستاز نداده. بدبخت شدم😭چرااینجوری شده.  یعنی خوب میشه

الهی بگردم نگران نباش انشالله باشیمی درمانی دکتر خوب ببرینش بهتر میشه .علائمش چیا بود شوهرت؟

❤خـدای‌قشنگم گشایشی ایجاد کن برای دلهایی که با بغض صدایت میکنند🌱

سلام عزیزم نگران نباش انشالله که مریضتون به زود ی خوب میشن.بله خیلی از سرطان ها قابل درمان هست از جمله سرطان روده البته اگر پروسه درمانی رو به خوبی طی کنید. من خودم یه فوق تخصص خوب در زمینه درمان انواع سرطان میشناسم خانم دکتر معصومه صابریان که آدرس و شماره تلفنشون رو برات میزارم میتونی باهاشون مشورت کنی.

دکتر معصومه صابریان

متخصص داخلی، فوق تخصص آنکولوژی و هماتولوژی

عضو انجمن انکولوژی ایران و اروپا

عضوانجمن خون و سرطان ايران

فوق تخصص بیماری های خون و سرطان بزرگسالان

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، ایستگاه خبرنگاران، برج جم، طبقه اول، واحد۴

22014532 –   22013068-

09386921414