2733
2739
عنوان

پرولاکتین

524 بازدید | 18 پست

سلام عزیزان حالتون خوبه؟

بچه ها من چون ریزش مو دارم رفتم چکاپ کامل و ازمایش هورمونی دادم. شب قبل خوب نخوابیدم یعنی تازگیا خوابم بهم خورده چهار پنج میخوابم یازده صبح بیدار میشم . نیم ساعت بعد از بیدار شدن آزمایش دادم شب قبلش هم ورزش کرده بودم. حالا تو آزمایشم همه چیز نرمال و خوبه فقط پرولاکتینم خیلی بالاست رنج نرمال آزمایشگاه نهایت تا ۵۵۵ هست اما برای من ۱۶۰۵ هست و این خیلی بالاست. دکتر گفت برو خوابتو تنظیم کن دوباره مجدد تکرارش کنیم... حالا من خیلی میترسم و بد تر استرس گرفتم و استرس خودش پرولاکتین میبره بالا. خیلی میترسم چیز خطرناکی باشه. تیروئد هم نرمال بود ... به خاطر استرس و بی خوابی میتونه باشه؟ کسی تجربه داره؟؟ خیلی میترسم برای بارداری هم ضرر داره؟ من نامزدم و شیش ماه دیگه عروسیمه

پرولاکتین منم بالا بود فکر کنم باید دو ساعت بعد خواب بری آزمایش بدی و بله استرس بالا میبره و بی خوابی هم بالا میبره 

منم بی خوابی داشتم یه دوره قرص خوردم برای پرولاکتین اومد رو نرمال 

شما سردرد نداری؟من بخاطر سر درد آزمایش دادم

چرا اینقد استرس داری عزیزم چیز خاصی نیس با یه دوره قرص خوردن کامل اوکی میشه 

نگران هیچی نباش 

لطفا برای مادر شدنم دعا کنید ☘️ خدایا شکرت به هزار و یک دلیل 💞   حتی ایمانتون هم بوی گناه میده😔   تاپیک های عکس تگ کنید حتما 😍  عاشق ❤️ یا صاحب الزمان العجل 🌹 باهام دعوا نکنید کاربر خوبیم🥺 خیلی وقته اینجام ولی بیشتر فقط میخونم بقیه چی میگن😬 یه کاری داشتم مجبوری عضو شدم آخر 😌 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید دوساعت بعد بیدارشدن ازمایش بدی از شب قبلم سوتین نبندی دست به سینه ات نزنی نزدیکی نکنی واصلا استرس نداشته باشی موقع ازمایش ...بعدم اگرم بالا باشه مشکلی نیست نهایت یه ماه قرص بخوری اوکی میشه

2728
پرولاکتین منم بالا بود فکر کنم باید دو ساعت بعد خواب بری آزمایش بدی و بله استرس بالا میبره و بی خواب ...

نه اتفاقا خیلی کم پیش میاد سر درد بگیرم نهایت ماهی یک دفعه. میترسم تو گوگل خیلی چرت و پرت نوشته. حالا چیکار کنم یکشنبه گفته بیا و من بدتر استرسم بیشتر شده . میگم اگر این افزایش پرولاکتین واقعی بود باید بقیه ی هورمونها و تیروئیدمم مشکل داشت دیگه ن؟ احتمالا مثبت کاذب شده🥺🤦

چرا نیم ساعت بعد از بیدار شدن؟

منم ازمایش کامل دادم برای اینکه دقیق دربیاد ازمایشگاه گفت ۳ساعت باید از خوابت بگذره و نیم ساعت قبل از ازمایشگاع هم از گوشی استفاده نکرده باشی و راه هم نرفته باشی اینطوری اگ باشه دقیق در میاد..

منم پرولاکتینم یکم بالا بود ولی چون نزدیک پریودی بودم بالا زده بود بعد از پریودی رفتم ازمایش دادم نرمال بود 

اگ پرولاکتین بالا باشه سردرد زیاد میگیری از سینه هات شیر میاد ت اینطوری هستی؟

باید دوساعت بعد بیدارشدن ازمایش بدی از شب قبلم سوتین نبندی دست به سینه ات نزنی نزدیکی نکنی واصلا است ...

مشکل استرسه که همیشه با منه و از وقتی مدرسه تعطیل شد( معلمم) خوابم بهم خورد شبا نمبخوابم صبح ها تا ظهر خوابم.هر کار می کنم خوابم نمیبره

نه اتفاقا خیلی کم پیش میاد سر درد بگیرم نهایت ماهی یک دفعه. میترسم تو گوگل خیلی چرت و پرت نوشته. حال ...

من کلا تیروئید دارم قرص مصرف میکنم تیروئیدم نرمال بود خب بخاطر اینکه قرص مصرف میکردم ولی کلا پرولاکتین خیلی اتفاق میفته الکی بالا بزنه نگران نباش چیز خاصی نیست من حدودا هفت هشت تا دونه قرص خوردم خوب شدم 

گوگل رو ولش کن اگه خیلییی بالا باشه و خطرناک باشه دکتر متوجه میشه

2740
چرا نیم ساعت بعد از بیدار شدن؟ منم ازمایش کامل دادم برای اینکه دقیق دربیاد ازمایشگاه گفت ۳ساعت باید ...

نه سر درد ماهی یکی دو دفعه اونم دلیلش میفهمم مثلا برای کم خوابی و استرسمه.کم خواب شدم.از سینه هام شیر نمیادتنخا مشکلم ریزش موهامه حتی پریودمم منظمه

نه سر درد ماهی یکی دو دفعه اونم دلیلش میفهمم مثلا برای کم خوابی و استرسمه.کم خواب شدم.از سینه هام شی ...

خب نمیخواد نگران باشی یمدت خوابتو تنظیم کن موقع ازمایش هم اینایی ک گفتم رعایت کن دوباره ازمایش بده 

قربونت برم اخه ۱۶۰۵ خیلی بالاست🥺

نه عزیزم بستگی به رنج آزمایشگاه داره نگران نباش یه قرص کوچولو داره میخوری چندتایی خوب میشی نرمال میشه 

لطفا برای مادر شدنم دعا کنید ☘️ خدایا شکرت به هزار و یک دلیل 💞   حتی ایمانتون هم بوی گناه میده😔   تاپیک های عکس تگ کنید حتما 😍  عاشق ❤️ یا صاحب الزمان العجل 🌹 باهام دعوا نکنید کاربر خوبیم🥺 خیلی وقته اینجام ولی بیشتر فقط میخونم بقیه چی میگن😬 یه کاری داشتم مجبوری عضو شدم آخر 😌 
2706