2733
2734

بعدار کورتاژ تاده روز اسهال ورفلاکس بخاطرقرص سفکسیمی که بهم داده بودند

نه میتونم چیزی بخورم نه جونی برام مونده 

ازاینابدتر روحیم دااااغونه افکارمنفی ترس و...توروخدا اگه تجربه ای دارید بگید

واین نیز خواهدگذشت

برو روانشناس برای روحیت .

اینا هم عوارضهای دارو و کم خونی و.... هس 

به مرور بهتر میشی .‌قرص اهن نوربیون ویتامین دی 

به دکترت بگو بنویسه برات 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ترس چی؟  بازم اتفاق بیوفته؟ عزیزم انرژی منفی و دور کن مشکلیه که ممکنه پیش بیادحالا برای تو اومده دیگه خودت رو از بین نبر بازم بخای میتونی باردار شی ولی قبلش نیاز به تقویت بدنت و روحت داری

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم این روزها میگذره و خاطره میشه هرچند تلخ! و باعث میشه قدر سلامتی و بچه ی ایندت رو بیشتر بدونی. من تو بدترین شرایط روحی و مالی و ....پ تو ۱۴ هفته اولین بارداریم سقط شدپ تنها دلخوشیمون بچه بود که اونم خدا نخواست و حتما حکمتی داشته. الانم هشت ماهمه و بچه ی دومم رو باردارم اگر خدا بخاد

الان فقط به فکر تقویت خودت باش مغزیجات! کاچی با روغن محلی، تخم مرغ رسمی با کره، و شیره گوشت و گرمیجات بخور تا جونت برگرده اصلا تا یه مدت سردیجات نخور سقط از زایمان بدتره . تو بارداری بعدی هم اصلا عجله نکن

من واقعا بعد از سقطم دیگه ادم نشدم  از شدت خونریزی همش بیهوش بودم

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2731

منم دیروز سقط داشتم تو خونه سقطکردم  اما حالم خوبه فقط خونریزی دارم روحیم هم خوبه اتفاقیه که افتاده قرار. نیس خودمونو عذاب بدیم. ایشالا سال دیگه بچه ی سالم دنیا میاریم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
برو روانشناس برای روحیت . اینا هم عوارضهای دارو و کم خونی و.... هس  به مرور بهتر میشی .‌قر ...

قبلا سرترالین مصرف میکردم الان دوروزه دوباره شروع کردم 

واین نیز خواهدگذشت
ترس ازمریضی وبی کسی

اوه  خدا نکنه این فکر ها چیه که میکنی

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2740
عزیزم این روزها میگذره و خاطره میشه هرچند تلخ! و باعث میشه قدر سلامتی و بچه ی ایندت رو بیشتر بدونی. ...

متاسفانه معده ورودم اب بدنمودفع کردن دکترگفت فعلا آهن نخور چون اثرنمیکنه وجذب روده نمیشه

واین نیز خواهدگذشت
منم دیروز سقط داشتم تو خونه سقطکردم  اما حالم خوبه فقط خونریزی دارم روحیم هم خوبه اتفاقیه که اف ...

منم خودش سقط شد امادکترگفت کورتاژ شی بهتره  بعدازکورتاژ حساسیت به داروهایی که نوشته بود داغونم کرد

واین نیز خواهدگذشت
منم خودش سقط شد امادکترگفت کورتاژ شی بهتره  بعدازکورتاژ حساسیت به داروهایی که نوشته بود داغونم ...

چند هفته بود من 14 هفته ولی خیلی راحت سقط شد جفتش یکم اذیت کرد اونم رفتم دکتر خودش در اورد مونده بود تو لوله ام

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مردا نیاید تو تاپیکم. ریپلای نکنید. لایک نکنید    
چند هفته بود من 14 هفته ولی خیلی راحت سقط شد جفتش یکم اذیت کرد اونم رفتم دکتر خودش در اورد مونده بود ...

من تو۶هفته مونده بوددیگه رشدنکرده بوددراصل۱۳ هفته بایدمیبود

واین نیز خواهدگذشت
متاسفانه معده ورودم اب بدنمودفع کردن دکترگفت فعلا آهن نخور چون اثرنمیکنه وجذب روده نمیشه

عزیزم شربت شیره بخور شربت سه شیره

انگور و گیلاس و ....

شربت عسل و اب ولرم و .... اب بدن سریع جبران میشه نگران نباش

من اهن بدنم شده بود ۴ یعنی همه میگفتن بهم با چی زنده ای  

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706