2737
2739
عنوان

و باز هم کتک و بحث و جدل

260 بازدید | 15 پست

بچه ها من با همسرم مشکلات زیادی داریم و دو تایی با هم تصمیم گرفتیم به خاطر بچمون کنار هم زندگی کنیم.به هم توجه خاصی نداریم و من شدیدا ازش بدم میاد.

دلم میسوزه برا پسرم چون به جفتمون وابستست

هر چند وقت میزنیم به تیپ و تاپ هم.امشب ولی دعوامون بالا گرفت و حمله کرد منم از خودم دفاع کردم و زدمش .حداقل دلم خنک شد

چراغ اتاق خاموش بود و فقط صدای پسرمو میشنیدم که خنده عصبی میکرد 

بین زمین و آسمون موندم

بمونم روان بچم بهم میریزه برم چطوری؟

نه شرایط طلاق و دارم چون از نظر مالی مستقل نیستم و پسرمو کجا ببرم با خودم و خانوادمم وضعیت مالی متوسط

واینکه تنها برمم جونم برا پسرم در میره.

چقدر حالت درک میکنم خدا لعنت کنه مردای نفهمو منم شرایطم مثل خودته موندم درمونده و خسته شدم افسردگی گرفتم 😔

این انصاف نیست یک بار به دنیا بیای اما بارها و بارها بمیری💔 خدایا نظری  کن سخت بهت احتیاج دارم.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم از کار خونگی شروع کن یکم هم ذهنت درگیریش کم میشه و هم استقلال مالی پیدا می‌کنی و البته باید صبر کنی تا پسر کوچولوت کمی بزرگ بشه و بتونه شرایط شمارو درک کنه

هرکی یه اعتقادی داره 

توی دعواها هردوطرف مقصرند به نظرم 

اگه واقعا انقدر شعور دارید که نشستید باهم حرف زدید که به خاطر بچه بنونید پس یه دورم بشینید بحرفید دردتون چیه اون یه قدم کوتاه بیاد شماهم یه قدم 

یا اگه انقدر لجبازید باهم قرار بزارید همو نبینید اصلا انگار هم خونه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2738

متاسفم واقعا ولی طلاق بگیری بهتره بچه به شرایط جدایتون عادت کنه بهتر از اینه که تو شرایط روانی بزرگ بشه به خدا من انقدر آدم دیدم که خانوادشون به خاطر بچشون طلاق نگرفتن و هی دعوا کردن الان هیچکدوم زندگی درست و حسابی ندارن همشون مریضی روانی دارن به نظرم خیلی بهتره طلاق بگیری درسته سخته ولی بهتره تحمل کنی بچه ات رو هم بردار با خودت ببر

میخندید که مثلا شرایط عادیه ۳ سال

تورو خدا دلم خیلی گرفت.

کاش کاری نکنی به اونجا برسه.

منم مثل تو بودم دارم به خاطر روان بچم جدا میشم.لیچاره ناخن میجوید از استرس الانم ترس از تنهایی داره.مواطبش باش

میدونی جهنم چیه؟میگن موقع مرگ چیزی که هستی چیزی که میتونستی باشی رو ملاقات میکنه.   و هیچ چیز جهنمی تر از اون لحظه نیست!...🌋
هرکی یه اعتقادی داره  توی دعواها هردوطرف مقصرند به نظرم  اگه واقعا انقدر شعور دارید که ن ...

من سعی میکنم کاری به کارش نداشته باشم و کلا سکوت بینمونه

گاهی دلم میخواد تو خونه سر و صدا باشه کلی حرف میزنم ولی انگار با یه درخت دارم صحبت میکنم نهایت یه نگاهی بهم میندازه.

گاهی که خیلی دلم توجه میخواد و اطرافیانم و میبینم در برابر صحبتهاش  که باب میلم نیست و تحکمیه سکوت نمیکنم و دعوا...

آخه مشکل اینجاست که خیلی برام تعیین تکلیف میکنه

متاسفم واقعا ولی طلاق بگیری بهتره بچه به شرایط جدایتون عادت کنه بهتر از اینه که تو شرایط روانی بزرگ ...

پشتوانه ای ندارم.

تازه بچه رو بهم نمیده میدونم حضانتش تا هفت سال با منه ولی بعدش چه کنم؟چون اینقدر لجباز و یک دندست

الان هم خودشو مالک بچم میدونه هی میگه من باباشم ال من باباشم بل

تورو خدا دلم خیلی گرفت. کاش کاری نکنی به اونجا برسه. منم مثل تو بودم دارم به خاطر روان بچم جدا میش ...

نا شکری نمیکنم ولی ای کاش بچه نداشتم.نمیخواستم بیارم با این شرایط ولی خدا گذاشت تو دامنم