2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من خونه اولی که رفتم صاحبخونه عوص نکرد و چون رنگ کابینتشو دوست نداشتم اوردم نصاب چسبوند و خیلی خوب ش ...

روی اپن چیکار کردی

باید مثل پشت بالش باشی! سرد که باشی خواستنی تری   

هزینه برچسب چطوره

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲

اگه کابینت حلبی هست ببر کوره رنگ سفید یخچالی بزنن واست اینقد قشنگ و تمیز میشه

دختره تو پیاده رو با سگش راه می‌رفت تا سگه دوید دختره گفت: نرو گم میشی مامانی!!                             یادبچگیم افتادم تاتو پیاده رومیدوییم مامانم داد میزد ندو گم میشی توله سگ!! 😐
هرچی باشه از خود ام دی اف کمتره    

خخخخ آرره

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
ام دی اف ولی قهوه ای میخوام سفید باشه

برچسب سفید هایگلاس، هم هست بازار 

دختره تو پیاده رو با سگش راه می‌رفت تا سگه دوید دختره گفت: نرو گم میشی مامانی!!                             یادبچگیم افتادم تاتو پیاده رومیدوییم مامانم داد میزد ندو گم میشی توله سگ!! 😐

من رو کابینتم سنگ بود از این ابریا 

برچسب ضخیم طرح سنگ زدم خیلی خوشگل شده سه ساله آخ نگفته

تو هموطن منی پس، بامن همخونی،همخون من، تو خوش قلبی ،مهربان باش ،لبخند بزن،ببخش و بگذر.
2706