2737
2739

به هیچ عنوان استفاده نکن چرا سریع چاقت میکنه چون کورتون داره و کبد و کلیتو نابود میکنه بعد هااا عزیزم 

دختره تو پیاده رو با سگش راه می‌رفت تا سگه دوید دختره گفت: نرو گم میشی مامانی!!                             یادبچگیم افتادم تاتو پیاده رومیدوییم مامانم داد میزد ندو گم میشی توله سگ!! 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا چند کیلو در ماه

ماهی 3 یا 4کیلو این پودر.. قرص ها چاق میکنه 

دختره تو پیاده رو با سگش راه می‌رفت تا سگه دوید دختره گفت: نرو گم میشی مامانی!!                             یادبچگیم افتادم تاتو پیاده رومیدوییم مامانم داد میزد ندو گم میشی توله سگ!! 😐
به هیچ عنوان استفاده نکن چرا سریع چاقت میکنه چون کورتون داره و کبد و کلیتو نابود میکنه بعد هااا عزیز ...

تو مطمعنی برا کبد و کلیه مضره؟

مامانم نمیزاره بخورم خیلی هم لاغرم حالم بهم میخوره از هیکلم

تو مطمعنی برا کبد و کلیه مضره؟ مامانم نمیزاره بخورم خیلی هم لاغرم حالم بهم میخوره از هیکلم

گلم  اینا رو نخور  مضرن   بجاش  پودر گین آپ کودکان بخور  شبیه  شیرخشکه

تاکید میکنم کودکان

درخواست  دوستی  قبول  نمیکنم    
تو مطمعنی برا کبد و کلیه مضره؟ مامانم نمیزاره بخورم خیلی هم لاغرم حالم بهم میخوره از هیکلم

آره واقعا کورتون خیلی ضرر داره نخور عزیزم یکی بود تو سایت میگفت استفاده کرده بود استخوان هاش سیاه شده بود چون پوک میکنه بعدا که سمت بالاتر بره متوجه میشی 

2740
به هیچ عنوان استفاده نکن چرا سریع چاقت میکنه چون کورتون داره و کبد و کلیتو نابود میکنه بعد هااا عزیز ...

چون عروسی داریم گفتم استفاده کنم دیگه بعدش برام مهم نیست،دیگه نمیخورم

از عطاری سویق گندم و برنج وسنجد بگیر تو شیر قاطی کن بخور روزی 19تاخرما بخور جوانه گندم پودرش رو بعد غذا با ماست قاطی کن بخور

چون عروسی داریم گفتم استفاده کنم دیگه بعدش برام مهم نیست،دیگه نمیخورم

شیر خشک هم میگن پف میندازه امتحان کن