2737
2734

کاریش نمیشه کرد اگه موقع ممیفهمیدی یه سیب زمینی میذاشتی وسطش شاید

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فکر نمیکنم راهی باشه .غیر اینکه خورشتت رو کم نمک درست کنی.دختر چه ریسکی کردی .شایدم فکر میکنی شوره 

میگن دعا کردن در حق همدیگه گیراست، اگه بارداری یا قراره زایمان کنی واسم دعا کن لطفا مامانِ بعدی من باشم🥺اسمم پریسائه🥲💕این روزا در غمگین ترین و ناامیدترین حالت ممکنم 🥲کِی قراره خوشحال بشم؟ چرا اونی که میخوام نمیشه؟ 🍃

برنج و نمیشه کاری کرد.

فقط ماست بی نمک بزار سر سفره

خورشتتم کم نمک کن

از کاهو و خیار بدون سس هم برای سفره استفاده کن 

گویند که سنگ لعل شود در مقام صبر  اری شود،لیک به خون جگر شود  

هیچی بزار کنار برای مهمون باز برنج بزار اونو بعدا با خورشت بی نمک خودتون بخورید

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738

سیب زمینی بزارقاچ کن بزار وسط برنجت بزار ده دقیقه روگاز بزار

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
هیچ کاری نمیشه کرد فقط خودتو بزن به اون راه☹

😂😂😂

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

برو زود دوباره برنج آبکش کن دیرتر آماده بشه میگن دیر درست کرده اما شور بودنش تا آخرعمرت میزنن بسرت

2706