2733
2734
سلام امونا خانم به نظر میرسه که امشب تو آمل بارون خوبی بباره انشاالله که بتونم جمع کنم و براتون بفرستم..زمان خوندن دعا خیلی مهم نیست.سعی کنین تو یک مکان خیلی پاک و دنج مثل پشت بام یا مسجد یا جایی که کسی مزاحمتون نشه بخونین. اینم ایمیلمه mojtabaghasemi_62@yahoo.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
در این که دعا روی اب تاثیر می زاره شکی نیست چون از نظر علمی ثابت شده .بعد تو جایی که من هستم شرشر با ...

میشه برای من منبع علمی موثق بفرستید که دعا رو آب تاثیر داره. ممنون

من خواهر شوهرم بعد ششسال که نی نی نداشت اب نیسان خورد همون ماه یا ماه بعدش دوقلو دختر حامله شد

سلام خوبین؟میشه بپرسید ازشون دقیقا چیکار کردن و چقدر مصرف کردن هربار از آب نیسان ممنون میشم پیگیر بشید برام

سلام وقتتون بخیر پستی درمورد آب نیسان گذاشته بودید که خواهرشوهرتون جواب گرفته امکانش هست از ایشون شرح استفاده از آب نیسان رو بپرسید مخصوصا اینکه هر بار چه مقدار میل کردن ممنون میشم پیگیر بشید پاسخ بدید یاعلی

سلام وقتتون بخیر پستی درمورد آب نیسان گذاشته بودید که خواهرشوهرتون جواب گرفته امکانش هست از ایشون شر ...

من شنیدم هفت روز به یه جرعه صبح یک جرعه شب خورده بشه . میگن حتی اگه کسی دعاها رو خونده بود خودتونم باز بخونید یه کم زیاده حدود سه ساعت زمان میبره . من الان ۲ روزه میخورم انشالله نتیجه بگیریم همگی

من شنیدم هفت روز به یه جرعه صبح یک جرعه شب خورده بشه . میگن حتی اگه کسی دعاها رو خونده بود خودتونم ب ...

خداکنه البته صبح و عصر نوشته بود نادیا نمیدونم چرا خودش جواب نداد شاید دیگه فعالیت نمیکنه 

2706