2733
2734
رفته بودم کافینت دانشجو بودم یه فلش دادمش خیلی مغرورانه‌گفتم چاپ کن😂اصلا نگاشم نکردم 

یه لحضه چشم خورد بهش

پوست سفید یکدست نه از این شیر برنجیا یه تن خیلی قشنگ بعد گونه هاش صورتیییی😭

زاویه صورت خیلیییی قشنگ نه گرد نه کشیده 

لبای برجسته صورتی 

موهای بوووووور و زرد

بعد اصلااااا آرایش نگرده بود صورتش یه ضدآفتابم نداشت فقط ریمل زده بود

همینجور که سرش تو کامپیوتر بود نگام کرد دیگه تیر نهایی رو زد 

چشمای سبز تیره خیلی خیلی براق انگار تیله بودن😭😭😭😭😭

وای چقدر خوشم اومد ازش وای وای 

نگام ازش جم نخورد 

واقعا با این حجم از خوشگلی چجوری کار میکرد؟ بعد یه مرد اومد داخل دیدم اونم مات و مبهوت مونده بود نگاش میکرد

خیلی عروسک بود خیلی 

تنها کسی که واقعا قبول میکردم خوشگله

😀

خداکنه بختش هم خوشکل باشه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عهههه هنوز منو یادته؟؟؟؟😂😂😂😂😂😉

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2740
خدا به خیر کنه خببببب بعدش

هیچی دیگه با افسردگی کامل از اونجا اومدم بیرون😂🤣

اخه من زیبایی هیچکس رو قبول نداشتم تا اون موقع هیچکسا دیگه فک کن اون چی بود

😁😁😁انشاالله خیر از جوانیش ببینه اسپند براش دود میکردی با این حجم از تعریف بنده خدا چشم نخوره

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

😂😂😂

یه معلم ادبیات داشتیم خیییلیییی خوش صدا بود،

یه سری بعد مدرسه دیدیمش سوار پراید شد،

دوستم خیلی جدی برگشت گفت چرا با این صداش پراید داره🤣

یاد اون افتادم😂

تمام تلاشم اینه موقع گفت و گو با آدما سرزنششون نکنم ؛ ولی اگه ناآگاهانه شمارو به خاطر انجام کاری سرزنش کردم لطفا بهم بگید❤
هیچی دیگه با افسردگی کامل از اونجا اومدم بیرون😂🤣 اخه من زیبایی هیچکس رو قبول نداشتم تا اون موقع ه ...

منم تو مراسم ختم یکی از اقوام یه خانوم ۲۰ساله دیدم انقدر خوشگل بود شک ندارم اگه پسر بودم نیمه ی گمشدم بود حتی شده به زور    فکرمیکردم مجرده بعد ی پسر بچه ۵ساله اومد بش گفت مامان

فهمیدم اینو ۱۴سالگی شوهردادن تازه حامله هم بود  

سرباز خسته و زخمی از راه رسید...زن از خانه رفته بود...زخمی که او را در قطار و جنگل و جاده نکشته بود ، در خانه کشت...

وای منم همین پری روز رفتم دکتر آمپول بزنم پرستاره ک آمپول زد بهم انقد ناز و مهربون بودا دلم میخاست قورتش بدم انقد ک خوشمزه بود 

امروز از مدرسه برگشتنی رفتم جلو مطب ک از دور نگاش کنم دیدم مطب بستس🙂💔

عکس پروفایلم آرزومه . . . 🙂🙃
2706