2733
2734

همش حس میکنم سرم سبکه تو فضا و محیط نیستم 

مثلا باید خیلی تمرکز کنم بفهمم بقیه چی میگن

کلا حس میکنم دنیام بعد کرونا یه شکل دیگه شده

کرونا دلتا گرفته بودم و بستری شدم از همون اول درگیری گیج و منگ بودم تا الان که هنوز مث سابق نشدم

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
وای دقیقا

بعضی وقتا دلم میخواد بشینم گریه کنم🥲

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چندماه هست 

کم کم داره نزدیک یکسال میشه البته اومیکرون هم گرفتم اما اون لعنتی یه چیز دیگه بود

مامانم ک گوشاش سنگین شد  من سرگیجه دارم

واقعا این چه مریضی کوفتی بود ک هنوز عوارضش ولمون نکرده

کم کم داره نزدیک یکسال میشه البته اومیکرون هم گرفتم اما اون لعنتی یه چیز دیگه بود

ماهم دلتا رو گرفتیم همسرم بعدازدلتا لکه های پیسی روی پوستش به وجوداومد

کـاربری دس‍ـت دونـفره   پـلپـلاسی یعنی پـرسـتو 🐦
2738
ماهم دلتا رو گرفتیم همسرم بعدازدلتا لکه های پیسی روی پوستش به وجوداومد

😔 کلی زخم یادگاری واسه همه گذاشته

دوستان عزيز نترسيد منم اينجوري بودم خوب شدم زمان بره ولي از همه مهم تر اميدتونه كه باور داشته باشين يك روزي خوب ميشين.

اول از همه بريد يه آزمايش كلي بدين ببينيد مشكلي هست يا نه 

بعدش سبك زندگيو عوض كنيد غذاهاي سالم بخورين ورزش كنين ترجيحا بريد پش دكتر تغذيه اگه سيگار ميكشيم ترك كنيد مشروب ميخورين بزارين كنار يه مدت بايد اين كارارو كنيد 

من خودم بعد كرونا اينجوري شده بودم هرجا ميرفتم ميگفتن افسرده شدي تا اينكه رفتم دكتر تغذيه غلظت خونم رفته بود بالا و كبدم چرب شده بود بعد كرونا اونارو خوب كردم يواش يواش گيجي و منگيمم برطرف شد اما ٣ ٤ ماه طول كشيد من تقريبا ٦ ماه فقط درگير بودم 

امانم بريده بود  شبا تا صبح گريه ميكردم ولي درمانش دست خودمونه خيالتون راحت باشه اگرم كمك خواستين بهم درخواست بدين

منم اینجوری شدم خیلی میترسم یهو منگ میشم باز خوب میشم دوباره میشم چیکار کنم خوب بشم خیلی دلم گرفته

افسردگی نداری؟ یا اضطراب؟

نه اصلا استرس دارم

من مشکلم مربوط به اضطرابم میشد الان که دارو میخورم خیلی بهترم

2706