2737
2739
سلام من امروز جواب ازمایش غربالگری دوم رو گرفتم همه چیز خوب بود اما تریزومی 21 ریسکش 1 به 245 بود و از حد نرمال 5 تا کمتر بود اگه میشه منو راهنمایی کنید خیلی نگرانم و تجربیات خودتونو بگید .ممنون
خدایا بابت نیکای نازم ازت ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ابشالا آزمایش بعدی نرمال هست.
همین نگرانی الانت وسه بچه از همه چیز بدتره
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
چیزی نیست بابااااااااا دختر من یک به 13 بود سالمه سالمه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ولی امینو رو برووووو چشم بسته بهت میگم نی نی سالمه بی خود این همه گریه نکن برای بچت بده

ولی چه جالب برای همچین ریسک کمی امینو نوشته
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740
بیخود ترسونده به قول همسری دکترا ادم رو میترسونن اگه خدای نکرده یه درصد احتمال خطا باشه نری شکایت کنی

بهت قول میدم بچت سالمه

این از مایش غربالگری همیشه دقیق نیست یذره بالا و پایین مشکلی نداره ولی محض خاطر جمعی خودت برو امینو
مال من درصد ریسکش خیلی بالا بود چشم بسته منو فرستادن پزشک قانونی اونجا گفتن اول امینو اگگه جواب مثبت بود سقط کنم ببین من چی کشیدم
امینو چه جوریه؟ درد داره؟ کلا اگه میشه توضیح بده
بمیرم برات خواهر درکت میکنم حال خودم خیلی خرابه. شکمم بزرگ شده الان 18 هفته و 3 روزم حسابی بهش دل بستم
خدایا بابت نیکای نازم ازت ممنونم
این ازمایش که قطعی نیست یک سری حدسیات و حساب کتابهای کامپیوتریه و احتمال صحیح بودن کاملش خیلی کمه
چرا خودت و نی نیتو اذیت میکنی عزیزم
من تو سونوگرافی برام نوشته بود که دور کمر بچه یادم نیست 1به3 بود چی بود از متخصص پرسیدم گفت ممکنه که یک سری اندامهای داخل شکمش درست تشکیل نشده- نمیدونی تا چند وقت فقط گریه میکردم و همون موقع هم دکترم رفته بود مسافرت -خلاصه تا سونوگرافی بعدی که یکی از فامیل انجام دادچند تا ازمایش رفتم و معلوم شد سونوقبلیه اشتباهی انجام داده -ولی نمیدونی من چقذر گریه کردم و نی نی را حسابی داغون کردم
خدا را شکر تا به دنیا اومد سالم سالم بود حتی کمرش باریکم نبود
نی نی شما هم کاملا سالمه غصه نخور
برای همسایت نور آرزو کن قطعا حوالی تو هم روشن خواهد شد.
ببین اصلا نترس اول شکمت رو با بتادین تمیز میکنن بد با یه امپول کمی مایع از شکمت میگیرن خیلی کم درد داره خیلی کم

ولی بدش حتما استراحت کنی و تا یکی دو روز استراحت باشی چون به هر حال کیسه اب کمی سوراخ میشه ولی چیزی نیست