2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والله من بودم میگفتم اگه عرضه داشتین پول رهن میدادین که ما جدا ازتون زندگی کنیم والله اینم از پسره دسته گلتون که عرضه پول یکرهن نداره بعد چطور یه زندگی میخاستم راه ببره والله عوضی که شما عروسها زبون دار بشید اونا زبون دارن خیلی ناراحتن زحمت میکشیدی به پسرشون کمک میکردن خونه جدا بگیره 

از اول کمک درست و حسابی ب پسرشون نکردن من با دست خالیش ساختم حتی ازدواج ک کردیم خونه هم براش رهن نکردن ما تو خونه بابام بودیم میساختم ب نداریش تا اینکه خدا کمکون کرد وضع مالیمون توپ شد ولی شوهرم ک اخراج شد دباره ب صفر رسیدیم مجبور شدیم بیاییم خونه پدر شوهرم حالا اونا میگن تقصیر تویه  مدام سرکوفت نداری و بدهکاری بهمون میزنن شوهرمم میگه دیگه من جدا نمیشم از اینا من چکار کنم

مدام تو گوشش میخوندن ک فلا کن طلای زنتو بفروش ماشینتو بفروش زمینتو بفروش شوهرمم شد ملکه ذهنش همشو فروخت حالاهم وسایل خونه مونده ک هی میگن بفروش بفروش قرضاتو بده آبرو شوهرمم بردن همه جا 

2740