2733
2739
عنوان

مارک پکیجتون چیه ؟ ازش راضی هستین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 35065 بازدید | 89 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا پکیج باید هرسال سرویس بشه تا خوب کارکنه ما پکیج ایران رادیاتور نو داشتیم اصلا خوب نبود شوفاژ روشن بود اب یهو سرد میشد  ولی الان بوتان داریم خیلی خوبه اصلا اذیت نکرده 

حواستون هست تاپیک سال ۹۱ زده شده؟؟؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731

ایمر گاس ایتالیایی و عالی 

اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2740
ممنونم اگه کسی باز اطلاعاتی داره بکه ممنون میشم

الان ایران رادیاتور داریم.

حدود ۹ ماه پیش(زمستون) که پکیجمون تعمیرات داشت پرس و جو که کردم گفتن بوتان الان از نظر کیفیت، قیمت خرید و هزینه تعمیر و نگهداری از همه بهتره.

خوبی بوتان و ایران رادیاتور اینه که اکثریت قطعاتشون ایتالیایی و آلمانی ولی قیمتشون از بوش و ... پایین تره. هزینه تعمیرشون هم کمتره.

ما الان ایران رادیاتور رو از سال ۹۰ داریم و خیلی راضی هستیم ولی میگن بوتان حتی از اینم بهتره.

حواستون هست تاپیک سال ۹۱ زده شده؟؟؟

همونو بگو

خیلی جدی هم دارن نظر میدن 😀

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
چجوریه این تاپیک اومده بالا؟؟؟😐

پربازدیدا هر سه تاشون مال هشت سال پیشن

اینجاس که باید بگیم:

به عقب برمیگردیم🙂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
بچه ها چند نفر مارک اریستون ایتالیا و بعضی دیگه مارک بوش رو معرفی کردن و چند نفرم مارک سونیه دوال رو ...

بوتان دارم ۵ ساله راضیم عالیه 

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
2706