2410
2716
عنوان

مارک پکیجتون چیه ؟ ازش راضی هستین؟

34755 بازدید | 88 پست
سلام دوستان ما تازه خونه خریدیم شوفاژ نداره ما تصمیم گرفتیم که خونه رو پکیج کنیم البته متاسفانه لوله هاش رو باید رو کار کنیم نمیدونم خوب میشه یا نه حالا میخویم دستگاه پکیج بخریم هر کی یه مارکی رو معرفی میکنه خواستم ببینم شماها چه مارکی تو خونه هاتون دارید؟ ایا راضی هستین ازش؟ خدمات پس از فروشش خوبه؟ گارانتیش چی؟
ما هفته پیش خریردیم ترمودینامیک .جالب نیست اصلا.بوش مدل کلاسیک رو گفتم خوبه اما متاسفانه من بعد خرید تحقیق کردم.
سلامتی عشق “مادر” که هزار بار دلشو میشکونی ولی وقتی بعد از مدتی صداش میکنی مامان میگه جانم مامان …. !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عزیزم هر چی میخری اخگر نخر ما 4 ساله اخگر داریم 100 بار خراب شده اومدن درست کردن .
2-3 روز پیش خونه نبودیم آب پکیج ریخته تو خونم همه زندگیمو به گند کشیده اب تا وسطای پذیراییم رسیده خلاصه همه خونم شده آب به نظر من اشغالترین پکیج همین اخگره .
2714
عزیزم پکیج ما از وقتی که رو تابستونه گذاشتیم دیگه آب و گرم نمیکنه دیروز اومدن درست کنن گفتن شیر اطمینانش خراب شده که همه جارو آب گرفته .
2 ماه پیش اومدن درستش کردن گفتن لوله ها رسوب گرفته 100 تومن گیر داشت دادیم درست شد الان بازم میگن رسوب داره .بخدا دیگه نمیدونم با این پکیجمون چکار کنم.صاحب خونمون زیر بار هزینه هاش نمیره بخدا تا حالا 300 تومن خرجش کردیم درست نشده
ما هم ایساتیس گرفتیم خیلی راضی نیستیم! الان که رادیات ها رو بستیم و گذاشتیم روی تابستون آب یخه! 7 ماهه خریدیم 2 بار تا حالا اومدن برای تعمیر! فکر کنم عمدا درست نمی کنن که هی برن و بیان و پول بگیرن! بارها شده رفتم حمام و آب یخ زده، تن خیس اومدم بیرون دیدم ارور داده! پشیمونیم چرا بوتان نگرفتیم!
دریا جون خانمی جون و راحیل جون و کوکو جونم ممنون که نظراتتون رو گفتین خیلی به دردم خورد چون ما واقعا این هزینه برامون سنگین و من دلم نمیخواد که این هزینه رو انجام بدم بعدشم هر روز خراب بشه و باید پول تعمیر بدم
بچه ها چند نفر مارک اریستون ایتالیا و بعضی دیگه مارک بوش رو معرفی کردن و چند نفرم مارک سونیه دوال رو گفتن قیمتشون هم حدود یک میلیون و ششصد تومن بوده کسی تا حالا از این مارکا که من گفتم داشته راضی بوده ؟
2706