2737
2739

بچه هاااااا من الان دو روزه پول واریز کردم برای خرید کفش و پیج هم خیلی فالووراش بالاس و مطمنه و معروفِ ولی تحت هیچ شرایطی سین نمیزنه و جواب منو نمیده ادمینش

فقط جواب منم از قصد نمیده خوبه قبل از واریزی هم دو روز قبل گفتم عجله دارم و حتما میخوام برام زود پست بشه ولی همین که واریز کردم دیگه هیچکدوم از پیاما منو سین نمیزنه و حتی عکس واریزی هم سین نمیزنه با پیجای دیگه که پیام دادم سوالا متفاوت پرسیدم سین میزنه و جواب میده و فقط جواب منو نمیده فلان فلان شده انگار ی دختر حسود روانی نشسته پشت گوشی از قصد جواب منم نمیده 

الان بگید چیکار کنممممم عصبانی هستم چیکار کنم بابا 500 تومن پول واریز کردم 

با همون پیج های فیکت دوبار ثبت سفارش کن و عکس همون واریژی رو براش بفرست

❤️دوست مهربونم میتونی با قلب پاکت برای منم دعا کنی🙏تویی ک صلوات برام فرستادی و لایکم کردی انشاالله به همه ارزوهات برسی 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای یا حسین 

همیشه این دیالوگ لیلا حاتمی توی ذهنم تکرار میشه:👀یه کاری واسه من بکن...چمیدونم! مثلا ساعتتو دربیار بذار روی میز بگو واسه تو کردم.🤛بیا یه کاری کن که فقط واسه من باشه! مثلا روز کاریت بیا اینجا بگو اومدم تورو ببینم. سر راهت گل دیدی عکس بگیر بگو یاد تو افتادم، یه جا شعر شاعر مورد علاقمو دیدی بفرست واسم، ولی دروغی نباش...!🌿یعنی دیدی هیچکاری نیست که دلت بخواد بخاطر من انجامش بدی منو حذف کن از زندگیت.🚶‍♀️👐

ببین اینکه فالووراش بالاست و معروفه دلیل نمیشه پولت نخورن هستن از این پیجا معروفن از ۵ نفر پول یه نفر میخورن من احساس میکنم این از همیناس 

در کل واقعا کاری نمیتونی بکنی میتونی بری پلیس فتا یه شکایت پر کنی

2740

یکم گذشت اگه بازم سین نکرد تهدید کن من برا پسرم پارسال لباس سفارش دادم تا ده روز منو سر گردوند منم بهش گفتم دامادمون پلیس فتاس حتما گیرت میاره بدبخت بجا ۵۰۰ هزار ۵ میلیون برگشت داد حالا نوبت اون بود به من التماس کنه ولی دلم براش سوخت تا شب مابقی پولشو برگردوندم 

ببین اینکه فالووراش بالاست و معروفه دلیل نمیشه پولت نخورن هستن از این پیجا معروفن از ۵ نفر پول ...

وای کی حوصله داره این همه پاشه بره پلیس فتا

بابا من این کفش رو میخوااااام ادمینش هم فقط جواب منو نمیده 

چیکار کنم فحش بهش بدم ؟؟

وای کی حوصله داره این همه پاشه بره پلیس فتا بابا من این کفش رو میخوااااام ادمینش هم فقط جواب منو نم ...

لازم نیس بری فتا سایت داره

از کجا میدونی فقط جواب تورونمیده؟ قطعا خیلیا دیگه هستن بعد که دیده پول ریختن جوابشونو نداده