2752
2734
عنوان

زنی که خرج نداره، ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 70 پست
مه لقا جون من لباسام رو خیلی روش دثت میکنم رنگی بخرم که به هیکل و پوستم بیاد طلا رو دو نمونه دارم مجلسی و خونگی خونگیام همش فانتزی و ظریفه تاپ و لباسام رنگ جیغ هست و رنگی که به پوستم بخوره تیپ بیرونم کلا سعی میکنم مارک بخرم رنگای شیک کیف شیک چیزای شلوغ پلوع نمیخرم لاک هم بستگی به جاش داره رنگایی ک پررنگه ب پوستم بیاد دیگ ادکلن و اسپری و لباس زیرم همیشه شیک و مرغوبترین جنس میخرم
همه از من میترسن ..من از تو.... خخخ اینو شوهرم میگه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از اپل آنقدر کم خرج کردم که الان بلد نیستم خرج کنم.ولی با جمله ی تاپیکت موافقم.آدم باید خرج کنه تا همسرش فک نکنه خانمم قانعه هرچی شد شد نشدم نشد.به نظر من قدر شناس ترین مردها هم یه روزی به رویه ی صرفه جویی و اینجور کمکای زیرپوستی خانمخا عادت میکنن
ما یه روانشناس داشتیم استادمون بود میگفت همیشههههههه از شوهراتون توقع بهترینا رو داشته باشین خیلی مردا نمیگن خانومم داره دلسوزی میکنه اینجور خرید میکنه میگن ما براش خریدیم این سلیقه و انتظاراتشه درضمن بنظرمن درسته ی مدت ممکنه مشکل مالی داشته باشه ی خانواده ولی همیشه که نیست سعی نکنین وقتی شوهراتون براتون خریدی کردن بگین چرا خریدی و پول نداشتیم واینا همیشه روزگار اینجوری نمیچره ممکنه این اخلاق خوب عمسرتون رو خاموش کنین و وقتی وضعتون خوب شد دیگ اثری ازاین اخلاقش نباشه
خب مامان نینی جان من که اصلا در سلیقه و دقت لباس به شما نمیرسم شوهرمم حقوقش ۱۲۰۰هست خودمم خانه دار.تو عمرمم لباس مارک نه دیدم نه پوشیدم ولی خیلی خوبه که به خودم برسم من حتی در حد توان شوهرمم لباس نمیخرم. لباس زیرام داغونه خودمم بدم میاد ازین طرز لباس زیر
آگاه باشید که قلب ها تنها با یاد خدا آرام میگیرد
من بعضی از خانما رو میبینم صرفه جویی میکنن و هیچی نمیخرن مسافرت نمیرن و جمع میکنن پس اندازشونو ملک میخرن به نام شوهرشون واقعا حالم بد میشه اینا تلاش میکنن و عذاب میکشن شوهرشون پولدار تر بشه بعدشم میمونه واسه وارث که سرش دعوا کنن و بیفتن به جون هم.آدم باید زندگی کنه و لذت ببره مگه چند بار به دنیا میاییم
بهترین حس من تو زندگیم کنار تو و پسرم بودنه
مه لقا جون ببین کم بخر ولی جنس خوب بخر میخای روسری بخری مثلا سی تومن جمع کن بزار 50شد ی روسری شیک بخر میتونی مارک نخری ولی جنس خوب بخر و گارکن لباس زیراتو چندماهیی عوض کن خیلی تو رابطه موثره با همون پنجاتومنی ک میخای بری بازار بهترین ها رو بخر جای دو سه خرید ی خرید خوب داشته باش رژلب رنگ شیک و مارک بخر ک رو لبت خوب بمونه کفش شبک بخر کلا میتونی مارک نپوشی ولی خریدات خوشکل باشن مهم اینه بهت بیاد جای 8تا لباس زیر دوتا خوب بگیر ب مروز زمان
2706