2752
2734
عنوان

زنی که خرج نداره، ارج نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 70 پست
من منظورم این نبود که زن هیچی خرج نکنه منظورم این بود که زن باید نسبت به حقوق شوهرش زندگی کنه مثلا حقوق یا مرد ۳ میلیونه زنم باید نسبت به حقوق اون مرد متعادل خرج کنه یکیم حقوقش ۳۰ میلیونه خب مشخصا خرج زندگی باید نسبت به حقوق اقا خرج بشه ضمنا زنی که شاغله باید حقوقشو تو خونه خرج کنه یعنی چی زن بره سرکار بعد پولشو واسه خودش نگه داره و اونوقت مرد بیچاره با حقوقش خرج خونه و خانم و .... بده.؟ خب اینجوری زن خونه دار باشه بهتره که
بنظر من چیزی که تو زندگی مهمه اینکه زن شاد و سرحال باشی و در کنارش مرتب و زیبا مهم نیست چقدر خرج میکنید مهم اینکه مرتب باشید من سالی یه بار میرم آرایشگاه اما همیشه مرتبم و بخودم در حد معقول میرسم پسرام رو هم مرتب نگه میدارم لباس تمیز و .... یا مثلا بچه هامو هی آتلیه نمیبرم اما ازشون عکسایی گرفتم که هر کی میبینه فکر میکنه آنلیه بردم بنظر هنرمند بودم خودش باعث میشه دیگران از آدم تعریف کنن و شوهرم میفهمه زن هنرمند داره البته با کم هزینه کردم باعث شدم یه خونه و ماشین به نام خودم داشته باشم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اقای مهدی وظیفه ی مرده که خرج زندگی رو بده زن هیچ وظیفه ای نداره زن اگه میره سرکار بخاطر استقلال خودش میره و اینکه توی اجتماع باشه هم قانون هم شرع میگه زن وظیفه ای نداره خرج خونه رو بده عجب توقعاتی دارن مردای این دور و زمونه هر خر و میخوان هم خرما
من و همسرم کارت بانکیمون همیشه رومیزه فرقی هم نداره کدوممون خرج کنیم من سره کار نمیرم ولی از خودم ولی سودپول دارم یعنی از خونه پدری داشتم،چه فرقی میکنه کی خرج کنه جفتمون باید تو خوشی و ناخوشی بهم کمک کنیم
منظور از " زنی که خرج نداره، ارج نداره" اینه که زن باید به خودش برسه، نه اینکه بیافته به جون پول و مال و ملال.. و زندگی مشترکشون رو به گند بکشه! یعنی چی اینکه دوستم لاکش رو هم خودش نمیزنه؟ این کجاش هنره؟!
زن و شوهر باید یک دل باشن توی زندگی اینطوریم نباشه خانومی که کارمند هست بره زحمت بکشه بعد مرده یواشکی به خانواده خودش کمک کنه اینطور مردارو باید دار زدشون که حق زن و بچه رو تو شکم کسی دیگه میکنن حتی اگرم داشته باشه! باید از زنش اجازه بگیره و همفکری کنه چون زن هم استقلال مالی داشته باشه همین کارو میکنه
دانی از زندگی چه میخواهم؟ من، تو باشم...تو! پای تا سر تو! زندگی گر هزار باره بود، بارِ دیگر تو...بارِ دیگر تو...!
ولی مردی که خیلی حس زرنگی کنه و پول زن بگیره برای خرج خونه بعد هی کارای بیخود انجام بده زن باید پس انداز مخفی داشته باشه ینی با هر مردی باید مثل خودش رفتار کرد تا احساس رضایت داشت توی زندگی
دانی از زندگی چه میخواهم؟ من، تو باشم...تو! پای تا سر تو! زندگی گر هزار باره بود، بارِ دیگر تو...بارِ دیگر تو...!
به نظر من زن خانه دار باشه خیلی بهتره ولی اگرم دوس داشت کار کنه حداقل نصف پولش برا خودش باشه دادگاه کار داشتم رفته بودم برا دیه شوهرم کارمند دادگاه داشت صحبت میکرد با یکی از ارباب رجوعا میگفت زنا الان همه دنبال پولن فقط بعد خواست کاره منو انجام بده فک کرد برا دیه خودم اومدم بعد که فهمید برا شوهرمه گفت نمیشه باید خودش بیاد چون پولشو میخوان بریزن گفتم خب من شماره کارت خودشو میخوام بدم دست کرد جیبش یه عابر بانک در اورد گفت این عابر زنمه که هرماه حقوقشو میریزن به اسم اونه ولی دست منه خودش نمیدونه چقدر میادو میره برا شماام ممکنه به اسم اون باشه ولی دست شما باشه پس به این خاطر باید خود طرف بیاد یعنی انقدر حرصم گرفت از مرده پیش خودم گفتم بدبخت زن تو که میره کار میکنه پولشم دست توئه اخرم برمیگردی میگی زنا دنبال پولن