2733
2734
بنظر من ادم وقتی بچشو سالم تو بغلش میگیره نباید دیگه افسرده بشه...ادمهایی مث من افسرده میشن که بچه شون سقط بشه و از دستشون بره
خدایا من ایمان دارم که تو نی نی قشنگمو بهم برمیگردونی...میسپرمش بتو حتی حالا که پیش خودته...من منتظرش میمونم... خو دت کمک کن بغلش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من یه کم داشتم...گاهی عصبی میشی...گاهی فکر میکنی اونجور که باید به بچه نمیرسی...مادر خوبی نیستی....وگاهی بی دلیل اشک از گوشه چشمت میریزه..... همش هم هورمونی هست... خود ب خود درست شد همه چی
نور
2731
میا جان درسته میدونم اینارو...ولی همینکه میتونی بغلش کنی خیلی موهبت بزرگیه... من تو حسرت بغل کردن بچم موندم
خدایا من ایمان دارم که تو نی نی قشنگمو بهم برمیگردونی...میسپرمش بتو حتی حالا که پیش خودته...من منتظرش میمونم... خو دت کمک کن بغلش کنم
رادینو جان اگه فکر میکنی افسرده شدی برو دکتر به بچت عشق بورز همه چی خوب میشه... منفی هم فکر نکن