2733
2739
عنوان

بی خوابی نوزاد

1333 بازدید | 8 پست

پسرم50روزشه اصلاعمیق نمیخوابه فقط روزای اول کمی خوب بود الان خوابش خرگوشیه زودمیخوابه زودم بیدارمیشه همش نق میزنه بشدت خودشو کش وقوس میده باعث میشه نخوابه کسی تجربه داره دراین زمینه راهنمایی کنه خیلی خستم اصلانمیذاره بخوابم 

طبیعی عزیزم اکثر نوازدا همینطورین دل درد دارن و خوابشون هنو تنظیم نشده  

ببین قشنگ سیر میشه؟اگه با شیر خودت سیر نمیشه شیر خشک بده

قنداقش کن بچه ها خیلی احساس ارامشی پیدا میکنن 

یا تو گهواره بزار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی عزیزم اکثر نوازدا همینطورین دل درد دارن و خوابشون هنو تنظیم نشده   ببین قشنگ سیر می ...

اره سیرمیشه شیرخشک میخوره دکترشم گفت بهش میسازه قنداقم میکنم تمام وقتم پای خوابیدنش میره ب هیچی نمیرسم روپا میخوابه وتو بغل تامیذارم زمین نق میزنه وکش میده خودشوتابیدارمیشه😭😭😭

2731
اره سیرمیشه شیرخشک میخوره دکترشم گفت بهش میسازه قنداقم میکنم تمام وقتم پای خوابیدنش میره ب هیچی نمیر ...

عزیزم از این گهواره برقی ها است که خودش تاب میخوره بخر بزار تو اون من بچه ی یکی از اشناهامون همینطوری بود این گهواره رو خرید میزاشت توش خوب میشد چون کولیک داشت اروم میشد دیگه با تاب خوردن

عزیزم از این گهواره برقی ها است که خودش تاب میخوره بخر بزار تو اون من بچه ی یکی از اشناهامون همینطور ...

اره اینم کولیک شدید داره متاسفانه. گهواره معمولی داره که فقط شباتوش میخوابه

اره اینم کولیک شدید داره متاسفانه. گهواره معمولی داره که فقط شباتوش میخوابه

پس بخاطر کولیکشه گلم ببر پیش دکتر که بهش یه دارو اروم کننده بدن 

سعی کن بغلش کنی و شکمشو بچسبونی ب خودت که از گرمای تو اروم شه و یکم تو بغلت بگردونش تو خونه ، خوبه برای کولیک 

بچه هایی که کولیک دارن تو ماشین خیلی آروم میشن عزیزم

پس بخاطر کولیکشه گلم ببر پیش دکتر که بهش یه دارو اروم کننده بدن  سعی کن بغلش کنی و شکمشو بچسبو ...

بخداانقد دارو داره که نگو گفت طبیعیه تاچندماه. باسشوار و ماشین اروم میشه ولی اخه چقد. تموم روزکه نمیشه بچرخی

2740