2737
2739
عنوان

افسردگی

189 بازدید | 16 پست

بچه ها من فکر کنم افسردگی گرفتم

روانپزشک رفتم واسم فلوکستادین نوشته ولی وقتی میخورم هی پامو تکون میدم دکتر گفت کمترش کن ولی من قطع کردم

نظرتون در مورد داروهای افسردگی چیه

در اینده مشکل ساز نمیشه؟

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  

خب یه دوره کوتاه فکر نکنم .

ولی تا مشکلات و مسایل ادم حل نشه ادم همچنان افسرده می مونه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
خب یه دوره کوتاه فکر نکنم . ولی تا مشکلات و مسایل ادم حل نشه ادم همچنان افسرده می مونه 

من مشکل خاصی ندارم ولی غمگینم همش به مرگ اطرافیانم فکر میکنم 

منظورم مشکل مالی یا عاطفی ندارم

نمیدونم چمه 

من خیلی قبلا شادتر بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فک کنم باید ادامه میدادی من اشتباه کردم قطع کردم الان اوضام بدتره مرگ اطرافیان که فقط ی نمونه از فکرامه😑😑😑خسته شدم دیگه اسی شاغلی؟اگه شاغل بشیم روحیه بهتر میشه یا فرقی نداره 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
من مشکل خاصی ندارم ولی غمگینم همش به مرگ اطرافیانم فکر میکنم  منظورم مشکل مالی یا عاطفی ندارم ...

حتما توی جمع و اجتماع حضور نداری ‌.زیادخونه می مونی؟‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
حتما توی جمع و اجتماع حضور نداری ‌.زیادخونه می مونی؟‌

نه برعکس خیلی تو جمع هستم ولی حوصله جمع رو ندارم همین دیروز با دوستام بیرون بودم دلم میخاست زودتر تموم شه و برگردم خونه

2738
من کارمندم هیچ فرقی نمیکنه عزیزم 

من بیکارم ولی به نظرم با این چیزا حالم خوب نمیشه میرم دکتر میگه بره ورزش بره سرکار خودشو مشغول کنه اصلا افسرده مگه انرژی داره حوصله خودمم گاها ندارم اره بری شاید کمتر فکر کنی ولی بازم همونه از نظر من

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

اول ب روانشناس مراجعه کردین؟ یا مستقیم رفتین سراغ روانپزشک؟

زندگی را ... گر توانستی به کام یکنفر شیرین‌کنی،یاتوانستی زمین تشنه‌ای را سرخوش از باران کنی ...گر توانستی تو یک مرغ گرفتار از قفس بیرون کنی ...یا توانستی که دیوار اسارت از بنا ویران کنی ..گر توانستی به خوان رنگی‌ ات یک رهگذر مهمان کنی ...یا توانستی بدون حاجتی هم، ذکر آن یزدان کنی ...گر توانستی لباس بی ریای عاشقی، بر تن کنی ...میتوانی آن زمان فریاد انسان بودنت را بر سر هر کوی و هر برزن زنی...
من مشکل خاصی ندارم ولی غمگینم همش به مرگ اطرافیانم فکر میکنم  منظورم مشکل مالی یا عاطفی ندارم ...

من پارسال این موقعها افسردگیم کم کم شروع شد و خیلی شدت گرفت و افکار بدی تو ذهنم سکل گرفت تا جایی که آدم حس میکنه اختیار هیچی تو دنیا دست خودش نیس

ولی مامانم خیلی باهام حرف زد ؛ سعی کردم هر طورم که شده به حرفای مامانم گوش بدم.. رفتم مسافرت مراسم محرم بود میرفتم هیئت مدارس شروع شد خودمو سرگرم درس کردم بعدشم مشاور گرفتم شروع کردم برا کنکور خوندن دیگه یادم رفت... ولی اگر خودم نمیخاستم و اراده نمیکردم معلوم نبود چی میشد... قرصم مامانم نزاشت بخورم گفت عادت میکنی

برنامه نویس و شاعر و نویسنده هستم و دبیر آینده💛🌱
فک کنم باید ادامه میدادی من اشتباه کردم قطع کردم الان اوضام بدتره مرگ اطرافیان که فقط ی نمونه از فکر ...

من خودم سالها درگیر افسردگی بودم بعدش تبدیل شد به وسواس شدید فکری...چه روزایی بود لحظه ای آرامش نداشتم

ولی خداروشکر الان ۹۰درصد بهتر شدم 

سرکار رفتن خیلی بهم کمک کرد ولی خیلی مشاوره میگرفتم..یکبارم دارو نخوردم