2733
2734

سلام دوستان شب همه خوش ،تو اینستا دیدم که یوسف سلامی از حادثه اتفاق افتاده بچه ۴ ساله که بر اثر بی احتیاطی،فضا سبز  برای اون طفل معصوم اتفاق افتاده بودخبر داد،که بچه طفل معصوم داخل چاه ۵۰ متری افتاده بود جونش از دست داده بود،،

گفتم تاپیک بزنم در این مورد صحبت کنیم واز حوادث های ناگواری که برای کودکی اتفاق افتاده کامنت بزارین تا هوشیار بشیم وبیشتر مراقب بچه هامون باشیم

من یه سهل انگاری که کردم در مورد پسرم (۲ )سال پیش که ۲ سالش بود بگم براتون که با متر فلزی که با برادر(۵ )سالش بازی میکرد انگشت پسر ۲ سالم قطع شد وبردیم بیمارستان پیوند خورد انگشتش البته چسبیده بود به پوستش خلاصه این وحشتناک ترین سهل انگاری من مادر بود که من مشغول خونه وزندگی وبچه ها رها در اتاق خواب بازی ...حالا شما از حوادث،تلخ در مورد کودکان بگین  واز تجربه هاتون حتما کامنت بزارید تا امثال من هوشیار باشن وبشه آگاهی برای همه.....

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی استرس اوره چنین تاپیکی به نظرم برا مادرا،کلا باید سعی کنیم مراقب باشیم دیگه

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز

هیچ وقت بهم نگفتن تنهایی نرم با چندتا پسر بازی کنم و....، و حواسم به لباسم باشه نذارم به بعضی جاهای بدنم غیر از پدر مادرم کسی دست بزنه🤦🏻‍♀️

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
2738

با این که میدونستم پسرم به نیش پشه حساسیت داره اقدامی نکردم که شب پشه ذلیل مرده از چشمش نیش زده اینم وضع پسرم

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

چه تلخ و سخت

چند مورد شنیدم که بدترین و سخت ترینش اینه که بچه بزرگتر میز آینه رو انداخت رو بچه کوچیکتر و طفلک جونشو از دست داد😔

سقوط کمد کودک رو هم خیلی شنیدم

چون عرضش کمه و بچه برای بدست آوردن اسباب بازی ازش بالا میکشه متاسفانه برمیگرده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

همسایمون بچه 6سالش تو استخر ویلاشون خفته شده بوده کفش خواهر کوچیکش میفته تو استخر میره بیاره ک خفه میش تا خانوادشم میفهمن تموم کرده بوده 

مواظب این فرشته های کوچلو ک دست ما امانتن باشیم

با این که میدونستم پسرم به نیش پشه حساسیت داره اقدامی نکردم که شب پشه ذلیل مرده از چشمش نیش زده اینم ...

بهش قرص ضد حساسیت دادی؟ 

یکم آب لیمو بکش دور چشمش (کاش همون اول اینکارو میکردی که اینقد باد نکنه)

دو صد گفتار نیم کردار نباشد کردار نیکو کن گفتار نیکو هنر نیست 🍃🌿☘ همه عالم تن است و ایران دل 💚🤍❤
2706