2733
2739

لسلام دوستان لظفا قبل گفتن هرچیز بهتون لازمه بگم خواهشا قضاوت نکنید چون از همه چیز اطلاع ندارید... ممنون   

موضوع و توی تاپیک قبل گفتم لفا اونو بخونید اول 

یه خلاصه ایی فقط بخوام بگم اینه که من و دوست پسرم ی مدت باهم بودیم ولی چون یکم بی عرضه بود و دعوا و مشکلات زیادی باهم داشتیم خودم رابسه و کات کردم ولی باز بهم برگشتیم و این یه مدت ادامه پیدا کرد تا اینکه این کات کردنا باعث شد دلش بشکنه و ناراحت بشه ( حرمت ها شکسته شد )

تا اینکه چند روز پیش بهش پیام دادم و باهاش صحیت کردم و دلیل هاشو توضیح دادم ولی متوجه نشدو گفت دیگه نمی تونم مث قبل باور کنم حرفاتو و بهت اعتماد کنم چون ولم کردی رفتی...... خب میدونم حق داشت ولی منم تغییر کرده بودم و دوس داشتم باهاش همه چیو از صفر شروع کنم و پشیمون بودم....

اول خیلی مشتاق اومد جلو و خیلی خوشحال بود تا اینکه دیشب ازش پرسیدم باور داری حس دلم بهتو و اونم درجواب گفت نه کاملا و بخثمون سر گرفت تا امشب که همه چی بالاخره واسه همیشه تموم شد!

بهم پیشنهاد داد که تا ی مدت شاید طولانی دوست معمولی بمونیم تا بتونیم روی خودمون فکر کنیم و گذشته و فراموش کنیم ( قبلا هم من از این پیشنهاد ها بهش می دادم ولی هیچ فایده نداشت و همه چی بدتر میشد )

دیگه خلاصه که اول قبول کردم ولی وقتی این همه بی احترامی و مغرور شدن الکی  ازش دیدم خیلی بدم اومد ازش و باهاش برخورد بدی گردم مث خودش...

اینم بگم همیشه خودش می اومد التماس می  کرد و می گفت اگه تو پیام ندی ام من باز میدم و ....

بی ادب نیستم اتفاقا آدم آروم و خون گرمی هستم و دوس دارم ب همه کمک کنم

اما واقعا دربرابر بی احترامی نمی تونم سکوت کنم !

لطفا صبور باشید اسکرین ها ۸ تا هست تا همرو زود بزارم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
2706