2733
2739
عنوان

چه خاکی تو سرمون بریزیم😢

451 بازدید | 20 پست

سلام لطفا راه حل بهم بدین  

خالم از شوهرش چند ماهی هست ک جدا شده، مامانم به پدرم نگفته بود، امروز بابام فهمیده ک جدا شدن مامانم چه بهونه ای بیاره ک نمیدونستم، چه جور بپیچونه

مطمعنم اینده ای موفق دارم 😍لطفااا لایکم نکنین حتی شما دوست عزیز  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید ولی جداشدن یا نشدن خالتون  ربطی به کسی نداره که بخواد به همه اطلاعیه بده

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد
2731
چرا نگفته بود؟  پدرت حق داره ناراحت بشه فكر كن اين قضيه برعكس بود و عمه ات جدا شده بود

خب اخه اگ عمم جدا شده بود پدرمم نمیگف. مادرمم واس همین نگفت

ببخشید ولی جداشدن یا نشدن خالتون  ربطی به کسی نداره که بخواد به همه اطلاعیه بده

خب پدرمم م میدونستین شما چرا به من نگفتین

2740
خب پدرمم م میدونستین شما چرا به من نگفتین

خو بهشون بگین خالتون دوست نداشته کسی باخبر بشه 

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد