2733
2739
عنوان

صلی الله علیک یااباصالح المهدی ادرکنی✋❤

| مشاهده متن کامل بحث + 38037 بازدید | 8325 پست
@خانمحاجآقا     سلام عزیزدلم  از این جا متن ها رو رنگی کنم ؟

سلام عزیزم 

آره رنگی کن

من امروز تا فردا ظهر مسابقه دارم 

شاید نرسم بیام 

ان شاء الله فردا بعد از ظهر میام 

کاربر یلدایی گفته میخام تاپیک بزنم 

راهنماییش کن و راهش بنداز 

بین متن و من ظهور یکی رو انتخاب کنید برا متن اصلی 

همچنین تصویر 

برام کلی دعا کنید❤️❤️🌱

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

@ظهور313 

@mamanyasnajoooooon  

@11aye  

من نیستم  

کارهارو رواج بدین❤️😘

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم  آره رنگی کن من امروز تا فردا ظهر مسابقه دارم  شاید نرسم بیام  ان شاء ...

سلام نه من گفتم ک کدومتون‌ تاپیک میزنین‌ 

اگر خواستین خودم تاپیک رو بزنم دوستان موافقن؟

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎

سلام دوستان عزیزم😍

میلاد شاه لافتي؛ مظهر هل اتي💕

جانشين مصطفي؛ساقی کوثر؛⛲

فاتح خیبر؛  بر همه مسلمانان مبارک💖🌈

سلام بر تو  ای مولود کعبه🕋

ای کسی که تمسک به ولایتش مایه مباهات و فخر ماست و ای آنکه شفاعت روز محشر به اذن خدا در دستانش است ..📜

سلام بر تو ای پشوای هدایت و چراغ های تاریکی🌠

سلام بر تو ای امین خدا بر روی زمین..🤚

و حجّت او بر بندگانش،

سلام بر تو ای امیر مؤمنان💖

گواهی می‌دهم که تو در راه خدا آن‌چنان‌که باید جهاد کردی و به کتابش عمل نمودی و روش‌های پیامبرش (درود خدا بر او و خاندانش) را پیروی کرد👌

تا خدا تو را به جوارش خواند.☄️

شما ۱۲ چشمه ی همواره جوشان نعمات الهی هستید؛🌊

که به خواست خدا بر ما جاری گشته اید.🪐

و حق همواره قرین و همراه شماست...

«علــــــــــــــــــیُّ مع الحقِّ الحقُّ مع علــــــــــــــــــی» 

و مکتب شما ؛مکتب حق و عدالت و اخلاص است⚖️

پدر مهربانم روز میلادت مبارک🎈🎊🎉🎀🎉💐

حضرت امیر فرمود:♥

« خداوند شکر گزاری از دو پدر امت را ( پیامبر و علی ) واجب کرده است زیرا آنان به امت علم و حکمت را آموزش دادند و خداوند نیز اطاعت از آنان را واجب کرده است »(منظور پدران معنوی هستند)

«الکافی ج1 ص428 -بحار الانوار ج23 ص270»🌱

دوستان اگر دوست داشتید؛ بگید تا تو تاپیک های مهدوی تگ تون کنیم🥰😘💕

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
2731
@خانمحاجآقا     سلام عزیزدلم  از این جا متن ها رو رنگی کنم ؟

سلام عزیزم 

متن اصلی رو گزاشتم 

بی زحمت رنگی کنید 

و بینید اخطار نمیده 

اگر داد فاصله هاش کم کنید 

اگر بازم اخطار داد بگید تا بعضی جملات حذف و کوتاه بشه... ممنون خواهر♥

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
سلام دوستان عزیزم😍 میلاد شاه لافتي؛ مظهر هل اتي💕 جانشين مصطفي؛ساقی کوثر؛⛲ فاتح خیبر؛ & ...

یعنی این متن انتخاب شد برای متن اصلی تاپیک؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
یعنی این متن انتخاب شد برای متن اصلی تاپیک؟

بله خواهرجان.. 

بله خواهرجان.. 

متونتون همیشه عالی هستن ولی خودم نظرم یکی دیگه از متنها بود برای متن اصلی تاپیک.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
2738
متونتون همیشه عالی هستن ولی خودم نظرم یکی دیگه از متنها بود برای متن اصلی تاپیک.

کدوم متن گلم ؟

ای کاش همه ی دوستان نظر بدند 

تا بهترین باشه کار آقا...

کدوم متن گلم ؟ ای کاش همه ی دوستان نظر بدند  تا بهترین باشه کار آقا...

📌 چشم‌انتظار فرزند عدالت
📖 در جست‌وجوی عدالت، گلبرگ‌های نهج‌البلاغه را ورق می‌زدم تا به این جمله رسیدم: «اگر همهٔ جهان را به من هدیه کنند و از من بخواهند که پوستِ جویی را به ناحق از دهان مورچه‌ای بگیرم، قبول نمی‌کنم.»
🌎 یا امیر المومنین، ای امیر حقّ و عدالت!
قرن‌هاست که جهانِ ما، چون شمایی را کم دارد. و ما سال‌هاست چشم‌انتظار فرزند شماییم تا بیاید و صدای حق‌خواهی مظلومان جهان باشد و تشنگان عدالت را سیراب کند.
💐 ولادت باسعادت #امام_علی و روز پدر مبارک باد.

سلام دوستان عزیزم😍

میلاد شاه لافتي؛ مظهر هل اتي

جانشين مصطفي؛ساقی کوثر؛⛲

فاتح خیبر؛  بر همه مسلمانان مبارک💖🌈

سلام بر تو  ای مولود کعبه🕋

سلام بر تو ای پیشوای هدایت؛ چراغ تاریکی🤚

جانشین منتخب ومنتصب خدا بعد رسولش 👌

شافع روز محشر به اذن خدا و گواه و شاهد اعمال ما در دنیا..... 

شما ۱۲ چشمه ی همواره جوشان نعمات الهی هستید؛🌊

که به خواست خدا بر ما جاری گشته اید.

و حق همواره قرین و همراه شماست...

«علــــــــــــــــــیُّ مع الحقِّ و الحقُّ مع علــــــــــــــــــی»

📖 در جست‌وجوی عدالت، گلبرگ‌های نهج‌البلاغه را ورق می‌زدم تا به این جمله رسیدم: «اگر همهٔ جهان را به من هدیه کنند و از من بخواهند که پوستِ جویی را به ناحق از دهان مورچه‌ای بگیرم، قبول نمی‌کنم.»🌱

🌎 یا امیر المومنین، ای امیر حقّ و عدالت!

قرن‌هاست که جهانِ ما، چون شمایی را کم دارد. و ما سال‌هاست چشم‌انتظار فرزند شماییم تا بیاید و صدای حق‌خواهی مظلومان جهان باشد و تشنگان عدالت را سیراب کند.⚖️🪐

پدر مهربانم روز میلادت مبارک🎈🎊🎉💐🎊

دوستان اگر دوست داشتید بگید تا داخل تاپیک های مهدوی تگ تون کنیم🥰😘🌈

📌 چشم‌انتظار فرزند عدالت 📖 در جست‌وجوی عدالت، گلبرگ‌های نهج‌البلاغه را ورق می‌زدم تا به این جمله ر ...

عزیزم تلفیق کردم ومتن نهایی زیبا شد 

حدیث زیبا ونتیجه گیری خوبی شد... ـ

الحمدالله... 

عزیزم تلفیق کردم ومتن نهایی زیبا شد  حدیث زیبا ونتیجه گیری خوبی شد... ـ الحمدالله...

میشه کل متنش رو بدون عکس برام بفرستین؟

میشه کل متنش رو بدون عکس برام بفرستین؟

عزیزم سه پست قبل این پست  گزاشتم.. 

خودم گزاشتم اخطار داد... 

عزیزم سه پست قبل این پست  گزاشتم..  خودم گزاشتم اخطار داد...

یه بار دیگه هم اگه میشه بذارین یادم رفت کدوم بود.

2706