2737
2734

شمایی که میگید سرکاری هست 

اول اینکه خبرگزاری ها سنشون رو اشتباه زده بودند 

بعدم آخه مگه من از سنگم که بیام همچین دروغی بگم واسه پربازدیدی؟؟

آخه چطور دلم بیاد حتی به دروغ بگم داداش و زن داداش جوونگ اینجوری پرپرشدند و عکسشونم بزارم؟؟

به خدا دلم داره مثل یه تیکه ذغال می سوزه 

اون تاپیک روهم من قفل نکردم چون دوتا کاربر دیگه دعوا کردند نی نی بار قفل کرد 

ولی لطفا گزارش بزنید بترکه چون عکس مونده پاک نشده 

......

تاپیکتو خوندم خیلی ناراحت شدم 

خدا رحمتشون کنه 

از وقتی تاپیکو خوندم بدنم یخ کرده حالم بده 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روحشون شاد خدا مادرتونم رحمت کنه به شما هم صبر بده انشالله

دوستای گلم اسم کاربریم و هرچی زدم سایت قبول نکرد مجبورشدم نصفی از اسم خودم و نصفی از اسم پسرم رو بزارم سمیرا هستم مامان سبحان😊خوشحالم که هستین❤عزیزان به اینکه  سوره واقعه  چطوری میتونه  روزی رو زیاد کنه کاری نداشته باشین شما فقط هر شب یه بار بخونینش💕حدیث داریم اگر کسی نماز شب بخونه و روز بگه من گرسنه ام شما باور نکنید 💖راستی عزیزانم لطفا درخواست دوستی ندین ممنون میشم🙏
2738

استارتر جان

چه لزومي داشت عكشونرو بزاري؟

چه خب ه توي اين سايت كوفتي

هركي مياد ميگه شات + عكس..

براي ما يا مرحومين مگه فرق داره عكس ديدن؟؟

خدا ببخشه بيامرزه

به دل همه منصوبين صبر بده

جايگاهشىن بهشت باشه. ب

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

وای شما رو یادمه گفتی داداشت واسه پول خونه گیر کرده ازت کمک خواسته 😭

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

خیلی ناراحت شدم عزیزم خدا به دلتون صبر بده 🖤

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2706