2733
2734
عنوان

درمان خانگی کیست تخمدان 6 سانتی

4603 بازدید | 16 پست

سلام دوستای عزیزم من دو ماه پیش تاپیک زده بودم که کیست تخمدان بزرگ دارم و نمیتونم دارو بخورم بخاطر اینکه کیست پستان دارم و برای کیستای سینم ضرر داره و دیگه تصمیم داشتم برم عمل کنم حتی تاپیک زدم و در مورد بیمارستان و عمل از دوستان نی نی سایتی سوال می‌پرسیدم هرروز هم گریه میکردم چون از عمل میترسم و دوست نداشتم روی شکمم جای عمل بمونه بخاطر همین جای بخیه و عمل چند سال پیش زایمان طبیعی کردم😁 خلاصه شروع کردم به دمنوش های مختلف خوردن از پودر های شرکتی عطاری ها که مخصوص کیست بود شروع کردم که البته چون رازیانه داشتن دیگه ادامه ندادم خلاصه ناامید شده بودم و قطع کردم اما همسرم به اجبار به زور دمنوش می‌گرفت و به خوردم میداد من هربار میگفتم چرا بمن این آت و آشغالا رو میدی ولی کوتاه نمیومد خیلی دمنوش های مختلف خوردم از دست ساز های عطاری ها تا دارو های شرکتی که عطاری ها میفروشن اما آخرین سری که همسرم برام دارو گیاهی گرفت پنج انگشت  و بومادران بود و عرق فراسیون اینا رو فکر کنم یکی دو هفته پشت هم خوردم بومادران و پنج انگشت باهم دم میکردم به شددددددددت تلخه اما بخورید حتی به زور چون نتیجش رضایت بخشه همین روزای آخر دیدم کیست تخمدانم خییییلی میسوزه یعنی در حدی که ترسیدم ترکیده باشه بازم ادامه دادم و یکی دو روز پیش رفتم سونو دکتره گفت همچین کیستی من نمیبینم فقط چند تا کیست ریز داری که خطرناک نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم ی علائمی دارم که مشکوکم به کیست تخمدان ولی خب تا حالا هیچ اقدامی نکردم اول اینکه پریودام نامنظمه ریزش مو دارم خیلی جوش میزنم 

به تمام آرزوهام قول رسیدن دادم 💪
2728
عزیزم منم ی علائمی دارم که مشکوکم به کیست تخمدان ولی خب تا حالا هیچ اقدامی نکردم اول اینکه پریودام ن ...

منم جدیدا ریزش مو شدید دارم و پریود که از وقتی کیست بزرگم به وجود اومد نشدم و جوش میزنم اما خب ریزش مو تازگیا دارم که دکتر گفت کیست های ریز که داری pcod هستش بخاطر اون ریزش مو و مو زائد داری البته من نمیتونم قرص بخورم برای کیست هام بخاطر همون باز دارم دمنوش هام رو ادامه میدم 

منم جدیدا ریزش مو شدید دارم و پریود که از وقتی کیست بزرگم به وجود اومد نشدم و جوش میزنم اما خب ریزش ...

ایشالا کامل رفع بشه عزیزم 

من فکر میکردم درمان نداره فقط کنترل میشه 

خداروشکر ک درمان شدین 

ایشالا کامل رفع بشه عزیزم  من فکر میکردم درمان نداره فقط کنترل میشه  خداروشکر ک درمان شد ...

میگن کیست تخمدان pcod درمان نداره کیست 6 سانتی من کیست معمولی بود الان کیستای ریز تخمدانم pcod هستش... ممنون عزیز ان شاء الله که برا شما مشکلی نباشه 

میگن کیست تخمدان pcod درمان نداره کیست 6 سانتی من کیست معمولی بود الان کیستای ریز تخمدانم pcod هستش. ...

خب اونا کوچیکه مشکل ساز نیست 

انشالا ک همیشه سلامت باشین 🥰🤲

2740

دوستان یادم رفت اینو بگم که این دمنوش ها خیلی لاغر کنندس من از وقتی شروع به خوردن کردن تا الان نزدیک 4 کیلو کم کردم 🤕 البته ناراحتم چون خودم لاغر بودم الان لاغر تر شدم اگه نه برا کسی که اضافه وزن داره خیلی خوبه 

سلام عزیزم ببخشید منم چند ماهه پریود نشدم رفتم دکتر ، گفتن داری یایسه میشی ، یه مدتیه دارم دوسین، خرما سیاه دونه میخورم، با روغن سیاهدانه هم هر شب زیردلمو ماساژ میدم ،درد پریودیم دارم ولی هنوز نشدم به نظر شما چیکار کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

سلام به خانمای عزیز

اگه اهل استفاده از روش های گیاهی برای درمان انواع کیست تخمدان و رحم هستید یه سر به سایت " لاوندا " بزنید. داخل گوگل " لاوندا " رو سرچ کنید و وارد " فروشگاه داروهای گیاهی و طب سنتی لاوندا " بشید. محصولات گیاهیشون عالیه. به خصوص پک بانوان که برای درمان انواع کیست هاست. و همینطور محصول کپسول ضد سوزش و تکرر ادرار که برای درمان عفونت ادراری استفاده میشه.

مشاوره رایگان طب سنتی هم دارن.