2733
2734
عنوان

دعوت نکردن خواهرم درعقددخترش

399 بازدید | 24 پست

دوستان خواهرم برای عقددخترش دعوتم نکرد ،باهم مشکلی هم نداریم من ناراحت شدم به دل گرفتم ولی توی اینستاتبریک گفتم،حالا امروزخواهرزادمودیدم خونه بابام گفتم نامزدتو میاوردی اشنامیشدیم وسریع گفت عزیزم باید دعوت کنیدمارومنم گفتم شماخیلی عقددعوت کردید مارومن سریع دعوت کنم شمارووناراحت شدورفت به نظرشمامن الان حرف بدی زدم ناراحتم چراگفتم دلم پربودرک گفتم .ازدلش دربیارم 

درهوایت بی قرارم بی قرارم روزوشب

نه خوب گفتی

Տℰℒℰℕᗅشد،شد...نشد نشد نداریم باید بِشُدونیمش  😆 باید کسایی که بهت آسیب میزنن و حال دلتو بد میکن از زندگیت حذف کنی،تو میتونی فقط کافیه که بخوای  🖤غمگین تر از آنم که بگویم چرا...❤️‍🩹ما را جز کمی آرامش طلبی نیست ز دنیا ...٫:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه کسیو دعوت نکردن که گله ای نبود ولی اگه دعوت کردن همه رو شما رو نه گله به جایی بود

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2740
اگه فقط شمارو دعوت نکرده بودن خوب کردی دمت گرم

ممنون الان سرم دردمیادهیچ وقت رک حرف نزدم الان جواب دادام باگریه رفت انگارمن مقصرم

نه حق گفتی همون اندازه که به تو احترام گذاشتن تو هم باید به اونا احترام بذاری غریبه که نبودی خاله عروس بودی واقعا که

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
دمت گررمممممممم  کیف کردم  خیلیم خوب کاری کردی  اصلنم از دلش در نیار

خ.استم بهش پیام بدم ازدلش دربیارم به خدا مثل خواهرکوچیکم میمونه