2737
2734
عنوان

خیانت

103 بازدید | 6 پست

میشه راهنماییم کنید...

من باکسی ام ۵ ماهه،خیلیم دوسش دارم،از طرفی بهش هم اعتماد دارم واقعا بدون من حتی مهمونی مختلط و دور زدن حتی با دوس دختر دوستاشم نمیره منظور خودش نمیخاد و ازاول هم گفته باشی باهم میریم این قانون رابطمونه،از این دختر بازا نیس،ولی دیشب اتفاقی تو خیابون ماشینشو از پشت دیدم،من باخانواده بودم،همونحا بهش زنگ زدم جواب داد حرف هم زدیم...داشت با دوسش میرف دور بزنه...دوستشو میشناسما،ولی خب من داخل ماشینو ندیدم ک...شب گف حالا امشب دوستم توماشین بود یا یکی دیگر😈

ترسیدم نکنه یکدستی زده ببینه من داخل ماشینو دیدم یانه...بنظرتون بهم خیانت کرده.؟؟اخه زنگ زدم همونجا باهام حرف زدیم اگه دختر بود بنظرتون راحت باهام حرف میزد؟؟؟

شاید یه دستی زده از مردا بعید نیست

دیگه حتي حوصله باز كردن گره هاي هندزفريمو هم ندارم چه برسه گره هاي زندگيم! 🚶🏾‍♂🗿                                              به دل نگیر خدا ولی دنیات دیگه قشنگ نیس😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ تعهدی بهم ندارید که اسمش گذاشتی خیانت این رابطه خداپسندانه نیست عزیزم

مگه فقط باید ازدواج کرد ک تعهد پیش بیاد...درسته عقد نیستیم ولی تعهد داریم بهم...همیشه اینجوری باهم بودیم ...درضمن گناهی نمی‌کنیم ک خداپسندانه نباشه...قصدمون هم آشنایی ک ایشالا اگه بشه ازدواج کنیم

2728
شاید یه دستی زده از مردا بعید نیست

چجوری بفهمم🥺آخه خیلی اهل شوخیه خیلی نمیدونم شوخی بوده یا یکدستی...بهش بگم؟؟؟چند بار بهم خودشو ثابت کرده ها ولی از ثابت کردن خوشش نمیاد

چجوری بفهمم🥺آخه خیلی اهل شوخیه خیلی نمیدونم شوخی بوده یا یکدستی...بهش بگم؟؟؟چند بار بهم خودشو ثابت ...

پس دیگه صد درصد مراقبش باش کسی که کاری نکرده باشه نیازی به ثابت کردن خودشم نداره

دیگه حتي حوصله باز كردن گره هاي هندزفريمو هم ندارم چه برسه گره هاي زندگيم! 🚶🏾‍♂🗿                                              به دل نگیر خدا ولی دنیات دیگه قشنگ نیس😔😔😔
پس دیگه صد درصد مراقبش باش کسی که کاری نکرده باشه نیازی به ثابت کردن خودشم نداره

نه منظور قبلا خودشو ثابت کرده...ولی درمورد دیشب من به شوخی گرفتم ازش،اصلا نگفتم شک کردم ک ثابت کنه