2733
2734

؟؟ممنون میشم ج بدین چون کالریا واقعا متفاوته هرکدوم

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مانکن و نصب کردم ولی هنو وقت نشده استفاده کنم 😃

بقیشو امتحان نکردم

کاش سمت حرمت پنجره ای باز شود 💔😭                   آن روز در دلم حال و هوایی می‌شود ناب !🖤                     امسال هم نشد به کربلایت بیایم ولی ... عجیب دل تنگم💔😔   ولی شنیدی میگن عاشق اگه از عشقش جدا بشه میمیره؟ الان من از کربلات دورم 💔 دارم میمیرماااا 😭 ی کاری کن بیام آقا 💔😭    
2728
کرفس

چه مدت استفاده کردین

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
یعنی کالری کم نشون میده؟؟

کرفس متوسطه مانکن خیلی کم‌نشون میره و زیره زیاد نمیدونم کدومو استفاده کنم 

2738
کنکور چه کار کردی؟

۷وهزار شدم

فاطمه‌کجایی یه خبری از خودت بده‌ کم‌پیدایی

زندگی درس کار ورزش زندگی‌درس کار ورزش تو چیکار میکنی خوشگلم

خوبی عزیزم😍منم مشغول بچه داری و‌خونه داری و‌زندگی،از دست اون دوتا راحت شدی؟رضا و‌ اون یکی؟

میلاد اومد خاستگاری بابام قبول نکرد چون سنی بود گفت عثایدتون فرق میکنه ولی باز مادرش اصرار داره بابام‌گفت درس میخونه فعلا قصد نداره رصا هم اومد باز بابام‌رد کرد که جای دور نمیدم و زنگ‌میزنه و من فقط بلاک میکنم شماره هاشو

2706