2737
2734
عنوان

چقدر دلم از نی نی سایتیا گرفته...

2132 بازدید | 148 پست
قبلا اینجا اینطوری نبود, محیط دوستانه بود حالا همش شده دعوا...همه با هم بد شدن... تا یه تاپیک میزنی که اصلا موضوعشم چیز مهمی نیست یا کسی نمیاد یا اگه بیانم همونچندنفری که میان شروع میکنن به بحث و مخالفت و دعوا و بی احترامی... یه چیز جالبم اینکه همه خیلی ادعای فهم و شعور و تحصیلات دارن اما چیزای عجیب و بی ربط بهت میگن شاخ درمیاری.... قبلا اینجا همه دوست بودیم, شاد بودیم.... هروقت خسته بودیم میامدیم با دوستامون دردل کنیم اروم بشیم.... من تا همین چندروز قبل دوستای خوبی داشتم.... اما نمیدونم چرا بی دلیل من رو از خودشون روندن.... انقدر دلگیرم که حتی حوصله جواب دادن به سوالات تاپیک خودم رو هم ندارم.... خیلی بدین ... :|
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوست عزیز اینجا یه فضای مجازیه هیچ وقت اینقد توش غرق نشو که حالا بخوای ناراحت بشی یا دلت بگیره
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
2740
قبلا همچی خوب بود. حتی تو محیط واقعی تو جامعه همه خوب و صبور بودن ولی الان... از یه رانندگی ساده ببین موقع تصادف میخوان همو خفه کنن تا... کلا این روزا همچی داغون و وارونه شده نه تنها نی نی سایت...
توت فرنگی همین چندساعت قبل یه تاپیک زدم گفتم فلان برنامس توtv فلان عدد رو s کنید باورم نمیشد اینطوری باهام برخورد شد... واقعا دلگیر شدم
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
منم دوست ندارم وارد این بحثها بشم ولی بعض یها شورشو در میارند مثل همین تایپیک بی حجابی حوصله‌ام نگرفت اومدم بیرون ببخشید تایپیک رو میزنند ولی ادب رو رعایت نمی‌کنند همچین میگن بی حجابها حال آدم رو بد میکنند الان دوست ندارم صحبت کنم در موردش
عزیزم اگه از اون شب ناراحتی به نظر من ناراحت نباش ولش کن منم گاهی میشه میام اینجا ناراحتم میشم اما به دل نمیگیرم آخه گاهی که دلم گرفته میام اینجا اگه بخوام اینجا هم ناراحت شم دیگه کجا برم؟البته قبول دارم بعضیا هم رفتارشون جالب نیست
خدایا شکرت
2706