2733
2739
عنوان

@چراغ_چشمک_زن

138 بازدید | 14 پست

@چراغ_چشمک_زن‍  پیرو تاپیک شما منم تو سفری که به اردبیل و تبریز و ارومیه داشتم اولش با ترس و لرز رفتم چون شنیده بودم با فارسها بد هستن ولی انقد خونگرم ومهربان و با صفا بودن که باورم نمیشد فک کنین ما تو خیابون را میرفتیم داشتیم صحبت  میکردیم رستوران خوبشون کجا ممکنه باشه هیچکس غیر خودمون نبود یهو دیدیم یکی گفت دنبال رستوران خوب میگردی بیایید راهنماییتون کنم بعد دیدیم یه ماشین تو پارکه راننده توش نشسته صدای ما رو شنیده آمده به کمکمون اصلا یه چیز عجیبی بود برامون یا تو اردبیل سوپری بهمون گفت جاهای دیدنی کجا هستن و می‌گفت اگه شما تو این شهر دعاتون بشه همه طرف شما رو میگیرن چون غریب نوازن تو تبریز و ارومیه هم همینقدر خوش برخورد و مهربان بودن حالا دیگه من دلم میخاد هر وقت فرصت پیش بیاد برم آذربایجان و اردبیل واقعا خیلی خوش میگذره از همینجا میگم ما تهرانی‌ها هم شما رو دوس داریم هموطنهای عزیز و مهربانم 🌻☘️🌻♥️

ارومیه هم سرشونو میدن برای غریب نوازی😂

خیلی خوبیم اصلا😁

یه آقایی چند وقت پیش استوری گذاشته بود مردم ارومیه رو دعوا میکرد میگفت از توریست های خارجی لااقل پول بگیرید خونه مفت غذا مفت دراختیارشون میذارید ،باباااااا اونا اومدن دلار خرج کنن گردشگری کشور رو چرا زیر سوال میبرید😂

همه رو با دعوا میگفتا من خندم میگره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارومیه هم سرشونو میدن برای غریب نوازی😂 خیلی خوبیم اصلا😁 یه آقایی چند وقت پیش استوری گذاشته بود م ...

ای جانم به شما عشقا که انقد دیر شناختمتون بوس به کله ی همتون 🌻☘️🌻

2728

مرسی عزیزم

من خودم اذربایجان غربیم چن روز پیش رفتم تبریز واقعا عاشق فرهنگشون شدم که چقد به خانوما ارزش قائل میشن خیلی مهربون و مهمان نواز

آقایون درخواست دوستی ندین   زیر 18 سال تو تاپیکم نیاد منو هم ریپ نزنه حوصله بحث با بچه مدرسه ای ندارم
2740

آره عزیزم واقعا عالی هستن مردمی بافرهنگ ومهربون 

دیروز یه آقا تمام تلاششو میکرد که به ما کمک کنه واقعا لذت بردم 

من هنوز تبریزم و واقعا دلم نمیاد از این شهر دل بکنم 😍

بولگاری ahw هستم🌸ففرج عنّا بحقهم فرجاًعاجلاً قریبا🌹
آره عزیزم واقعا عالی هستن مردمی بافرهنگ ومهربون  دیروز یه آقا تمام تلاششو میکرد که به ما کمک ک ...

خوش باشی عزیزم انشالا منم بتونم دوباره برم پیش هموطنان آذری مهربان و دوست داشتنیمون 🌻☘️🌻

آره عزیزم واقعا عالی هستن مردمی بافرهنگ ومهربون  دیروز یه آقا تمام تلاششو میکرد که به ما کمک ک ...

ضمنا روز عضویت شما تولد منه بیخود نیست نگاه و تجربه ی مشترک داریم انگار 

2706