2737
2739
عنوان

دوست دخترم

1058 بازدید | 33 پست

سلام عزیزان دختر من۵سالشه گاهی که خودمم کنارشم میزارم توی کوچه با دختر یکی از همسایه ها که همسن دخترمه بازی کنن ولی این دختر بچه از اون شر و شور هاس که بقیه بچه ها مطعشن از صبح توی کوچس تا شب بدون اینکه مادرش حتی بهش سر بزنه

به امید روزای بهتر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا هر وقت دختر من تنها بچه ایی باشه که توی کوچس باهاش بازی میکنه ولی وقتی یه همسایه دیگه که۸سالشه بیاد بیرون با هم یکی میشن و به دخترم میگن باهات قهریم دخترمم با گریه میاد کنار خودم منم خیلی عصبی میشم ولی خب نمیتونم چیزی بگم بچن دیگه حالا دخترمم خیلی علاقه داره باهاشون بازی کنه چکار کنم بنظرتون

به امید روزای بهتر❤
2728
ول میشه زیاد نزار بره کوچه رفتن بچه هم یکی دو ساعت ن وقت و بی وقت

هر روز که نمیره شاید دوبار درهفته ببرمش اونم در حد همون یکی دوساعت که خودمم حتما هستم کنارش مشکلم این اخلاق دختر بچس 

به امید روزای بهتر❤
2738

خب اونم بچه هست وقتی دخترت با گریه میاد دستشو بگیر و برین پیش اون دختر بچه با زیون خوش و مهربون بگو باهم دوست باشین قهر چیز خوبی نیس باهم بازی کنید از این حرفا اگه بازم تکرار کرد ب دخترت یاد بده ک همیشه اونجوری نیس ک ما میخوایم 

مهربون باشیم
همون تایمی که میبری وخودتم مراقبی کافیه..این دوره موندن بچه توکوچه خطرناکه 

مشکلم اخلاق اون بچس میگم چطور رفتار کنم که اینطوری با بچم نکنه یا اصلا کاری نکنم بزارم دخترم خودش از خودش دفاع میکنه متاسفانه وقتی دخترم با گریه میاد میگه باهام قهرن قلبم آتیش میگیره بالاخره مادرا میفهمن چی میگم

به امید روزای بهتر❤

چقدر اذیت میکنه دختر شمارو!

وقتی میرید تو کوچه البته بسته به فضا کوچه یه زیر انداز کوچولد بندازید و دخترتونم چند تا اسباب بازی بیای بازی کنه

جوری که اونا ترغیب بشن با دختر شما بازی کنند

اینجوری حس رئیسی نمیکنه کمتر زور میگه

اونا چون دوتان دخترتون سخت میتونه وارد جمع اونا بشه

دیگه اخلاق اونا چجوری باشه بحثش جداست...

2706