2752
2734
عنوان

بعد از هفت سالللل زندگی

151 بازدید | 4 پست

تازه فهمیدم همسرم با پیشرفت من مشکل داره 

و میخواد منو محدود کنه 

هفت ساله ازدواج کردم هر کلاسی خواستم برم به.نه آورد یه بار کنکور یه بار دانشگاه به بار بچه 

امروز کلاس خیاطی ثبت نام کردم برگشته میگه دلم نمیخواد با فلان دوستت بری  با چی میخوای بری و بیای 

الان شهرستان خونه مادرمم میگه با کدوم ماشین میخوای بری و بیای مگه فلانی پسر خالمه که میخوای بری و بیای 

خواهر و مادر خودشم همش همین آقا رو میگیرن و میرن شهر خواهرش با چهارتا بچه کوچیک داره گواهی نامه میگیره خواهر دیگشم تو بیمارستان کار میکنه 

فقط من اضافم؟؟؟هر بار اومدم برم کلاس آرایشگری میگه خواهرام رفتن نتونستن تو هم نمیتونی 

میخوام کلاس خیاطی برم میگه دختر داییام تو خونه هی لباس شکافتن از روی اون یاد گرفتن تو اگر عرضه داری همین کار رو بکن 

همش بقیه رو میکوبه تو سرم که زرنگن خب اگه اونا زرنگن همسرشون پشتشه نه مث من بدبخت که تا میام تکون بخورم هی نه میاره

یه بار برا همیشه جلوش وایسا و کاری که میخوای بکن.بقیه و زد تو سرت توام مثل خودش از مردای فامیل بگو

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731