2733
2734
عنوان

خونریزی وبی بی چک مثبت

439 بازدید | 12 پست

دوروز خونریزی غلیظ وسیاه داشته م  روز سوم لک قهوه ای دارم بی بی چک امروز صبحم مثبت بود الان من پریودم چی ام .؟ ازامروز بالتزوول وکلومیدخوردم الان بااین بی بی چک تکلیعم چیه ؟ اعتماد کنم بهش ؟ قرص بخورم ؟ نخورم ؟ پریودم ؟ چی ام😃 نوبت دکترم سه شنبه س ....

الان دوباره بذار بی بی چک!

ممکنه باردار بوده باشی و بعد نزدیکی دچار خونریزی شدی(من هفته۶اینجور شدم)

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دوباره بذار بی بی چک! ممکنه باردار بوده باشی و بعد نزدیکی دچار خونریزی شدی(من هفته۶اینجور ش ...

ندارم توخونه .بعدش نزدیکی نداشتم اتفاقا شوهرم منزل نبود وگرنا خونشومیریختم به این بهانه 

2731
ندارم توخونه .بعدش نزدیکی نداشتم اتفاقا شوهرم منزل نبود وگرنا خونشومیریختم به این بهانه 

بنده خدارو 🤣🤣

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ོ ⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ ⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ོ⠀⠀ ⠀
بعدچی شد بچه ؟

هیچی سریع رفتم دکتر شیاف داد و سه ماه اول نزدیکی منع شد ،تموم شد_الانم ۴ماهشه رو پام نشسته😅

هیچی سریع رفتم دکتر شیاف داد و سه ماه اول نزدیکی منع شد ،تموم شد_الانم ۴ماهشه رو پام نشسته😅

ای جان الهی خداببخشه بهتون .من نمیدوونم پریودم یا چی شما خونریزیتون چه مدل ورنگ بود

2740
ای جان الهی خداببخشه بهتون .من نمیدوونم پریودم یا چی شما خونریزیتون چه مدل ورنگ بود

مرسی عزیزم_مثل پریود بود سیاه غلیظ_ولی ی روز تا شب بود فقط بعد شیاف بند اومد_انشاءالله ک هرچی خودت دوس داری باشه 😍😍یا نی نی باشه یا پریود باشی 🤗

مرسی عزیزم_مثل پریود بود سیاه غلیظ_ولی ی روز تا شب بود فقط بعد شیاف بند اومد_انشاءالله ک هرچی خودت د ...

مال منم این مدل بود ولی دوروز .مرسی عزیزم دوس دارم باشه 

سلام خوبی عزیزم

چه خبر 

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد