2737
2739
عنوان

دروغ بزرگی به نام سابلیمینال

3081 بازدید | 24 پست

سلام 

در طول روز به وفور شاهد تاپیک زدن عده ای با علم سابلیمینال هستیم که ادعا میکنن با این اصوات تونستن رنگ چشم و قد و قوز بینی رو به دلخواه خودشون تغییر بدن 

دوستان عزیزم تو قرن ۲۱ باید شما هم هم سوی علم حرکت کنید 

این پیج ها جز کلاهبرداری کار دیگه انجام نمیدن گول نخورید مگه علم ژنتیک کشکه که یکی با امواج صوتی بتونه قوز بینی رو برطرف کنه؟

من خودم از نزدیک شاهد دو تا مورد شکایت از طرف این طور افراد بودم...

برید مطالعه کنید و نذارید از شما سو استفاده بشه🙏

این امواج هیچ گونه توجیه علمی ندارن 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

سابلمینال وجود داره اتفاقا روش تحقیقات هم شده اما برای کار کردن روی افکار و عقاید آدم ها در خفا کاربرد داره نه تغییر چهره و از این پرت و پلاها

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

من رایگان هاشو گوش‌میدم. صرفا موزیکاش حس خوبی بهم میده و آرامش میگیرم. و از اون حس خوبی که میگیرم احساس میکنم واقعا تغییر کردم   ساب‌ وجود داره واقعا. ولی ازش سو استفاده میکنن

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سابلمینال وجود داره اتفاقا روش تحقیقات هم شده اما برای کار کردن روی افکار و عقاید آدم ها در خفا کارب ...

بله اما نه برای تغییر چهره 

حتی این موضوع رفرنس علمی برای تغییر دائمی تفکر نداره 

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
من رایگان هاشو گوش‌میدم. صرفا موزیکاش حس خوبی بهم میده و آرامش میگیرم. و از اون حس خوبی که میگیرم اح ...

دقیقا بحث سو استفاده اس

ازش میشه خیلی استفاده ها کرد. تغییر رنگ چشم ک یه چیز پیش پا افتادست

بله بله میشه با فتوشاپ خیلی چیزا رو درست کرد

من رایگان هاشو گوش‌میدم. صرفا موزیکاش حس خوبی بهم میده و آرامش میگیرم. و از اون حس خوبی که میگیرم اح ...

🙏🌹حس خوب گرفتن با موسیقی امری طبیعیه اما تغییر چهره...

2738
دقیقا بحث سو استفاده اس

اره تو کامنتمم گفتم که خودم‌دارم گوش میدم. ولی مردم یکم باید حواسشونو جمع کنن اینستا پر شده از پیجای فروش ساب و ساختن ساب. ساختن ساب کار هرکسی نیست و یه موزیک میدن دست یه دختر هفده هجده ساله به قبمت سیصد تومن برای آبی شدن چشماش. تازه این خوبشه.  

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
🙏🌹حس خوب گرفتن با موسیقی امری طبیعیه اما تغییر چهره...

نه خوب اعتقادی به عوض شدن رنگ چشم اینا ندارم. برای خودمم عقلانی نیست که چشم های مشکیت یهو بشه ابی پر رنگ قدت یهو کوتاه بشه. ولی تو موارد جذب خیلی خوبه که ذهنتو درگیر می‌کنه 

عزیزم ببخشیدسوالی خدمتتون داشتم🌹

حساب یارانه مابه دلیل شکایت کیفری مسدودشده

به مدت یکساله برای فردابایدشوهرم بره دادسرا وعلتش معلوم نیست چیه؟لطفاراهنمایی کنید خییلی نگرانم😔

خدایا مُح 👑A۲تم. خانمای گل ممنون میشم واسه شادی روح دامادمون وارامش دلمون صلوات بفرستیین💔💔😭😔
@خانوم_خوشحال    دوست دارم نظرتون رو بدونم😊

سلام من در این باره به حد کافی اطلاعات کسب کردم و با خیال ارام استفاده میکنم و شکر خدا تا الان مشکلی واسم پیش نیومده و خیلی تلاش میکنم از این جور جو منفی مثل این تاپیک دوری کنم 

لازم نمیدونم با این خانوم بحث کنم چون قرن ۲۱ هستیم و باید خودشو با علم همراه کنه ، قبلا هم در این باره با این کاربر بحث داشتم که ادعا کردن وکیلن😂😐

عزیزم تاپیک من صرفا تجربه شخصیم بود و دوس داشتم با کاربرا در میون بذارم لطف کن دیگه منو تو اینجور تاپیک های نااگاهانه و جو منفی تگ نکن 

مچکرم 

🖤اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری(س)🖤برای ظهور آقا امام زمان صلوات🌱💚
سلام من در این باره به حد کافی اطلاعات کسب کردم و با خیال ارام استفاده میکنم و شکر خدا تا الان مشکلی ...

سلام مجدد

اول ممنونم بابت توجهتون

دوم فقط دوست داشتم نظرتون رو درباره این صحبت خانم وکیل بدونم ، و اگه تگ بنده سبب ناراحتی شما شد من معذرت میخوام🙏🏻........

(My profile picture is me, please don't copy)     Iranian American girl🧡 دخترایرانی،آمریکایی🖤        Supporter of good and kind people🖤 #transsexual
2706