2737
2739
سلام دوستان عزیز من ماه پیش روز 9 پری مجبور شدم قرص اورژانسی بخورم، یک هفته بعد از خوردن قرص خونریزی کردم یعنی در واقع پریود شدم که شدید هم بود 9 روز هم طول کشید اما امروز روز 29 پری هست و هنوز پری نیومده امکان داه باردار باشم، میترسم بی بی چک بزارم ، کسی تا حالا اینطور بوده؟
تاریخ پریت تغییر کرده دیگه از روزی که آخرین پری شدی و باید حساب کنی
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خونریزی بعد از خوردن قرص 11 دیماه بود ولی فعلا که پری نیومده ، من دوره های پریم 28 روزه است امکان داره به خاطر خوردن قرص بهم خورده باشه؟ یا اینکه با وجود اون خونریزی باز لقاح اتفاق افتاده باشه؟
2738
نمیدونم گلم من تا حالا یه دونه هم قرص نخوردم تازه انزال کامل بود کاندومم نبود خیلی میترسم اخه دخترم کوچیکه الان نمیخوام بچه دار بشم شوهرمم که عاشف بچست قرص نگرفت برام گفت نمیخواد
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
سلام معمولا بعد از خوردن قرص تا 2ماه سیستم بدن بهم میریزه نگران نباشید مگر اینکه دوباره نزدیکی شکوک داشته باشید
خدایا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم وآنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم
ولی اگه خونریزی داشته باشی بعدش به نظر منم امکان بارداری وجود نداره چون دیگه چیزی تو رحم نمیتونه بمونه که تو اون حالت بازم دقیق اطلاع ندارما
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2706